Ciekawe miejsce dla aktywnych

Szukasz profesjonalnego klubu w Krakowie? Chcesz ćwiczyć pod okiem profesjonalistów i zależy Ci na zróżnicowanej ofercie treningowej? Kładziesz nacisk na to, aby ośrodek wyposażony był w najnowszy sprzęt? Jeśli tak, skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Ćwiczenia w wodzie

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz się zrelaksować, jednocześnie dbając o zdrowie i kondycję. W takim razie Park Wodny na pewno spełni Twoje oczekiwania. Możesz tutaj wspaniale odpocząć w jacuzzi solankowym lub potrenować w wyjątkowej siłowni wodnej. Skorzystaj z drogocennych właściwości biczy wodnych i masaży. Pamiętaj, aby zajrzeć do Saunarium o łącznej powierzchni 400 m2. Zachęca do odpoczynku i regeneracji. Pozwala nabrać sił witalnych, wzmocnić odporność i poprawić przepływ krwi.
Na miłośników wodnego szaleństwa czekają tory do pływania, sieć zjeżdżalni, Rwąca Rzeka, a także miejsc do uprawiania sportów wodnych, takich jak siatkówka, koszykówka i piłka wodna. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się do Parku Wodnego sam, z przyjaciółmi, czy z rodziną, na pewno będziesz się doskonale bawić.

Zajęcia dla dzieci

W ofercie klubu nie mogło też zabraknąć zajęć dla najmłodszych gości. Królestwo wodnej zabawy proponuje zjeżdżalnie, Rwącą Rzekę, Wyspy Piratów, fontanny, statku z armatkami wodnymi i Statku Pirackiego na lądzie. Jeśli chcesz, możesz zapisać swoją pociechę na lekcje pływania. Pamiętaj, że im wcześniej zacznie oswajać się z wodą, tym szybciej stanie nauczy się pływać. W Parku Wodnym możesz też zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. Na jubilata i gości czeka moc atrakcji.

Ciekawe zajęcia fitness

Jeśli lubisz ćwiczyć w grupie, zapisz się na zajęcia fitness. W ten sposób możesz nie tylko poprawić kondycję i nastrój, lecz także poznać nowych ludzi. Treningi odbywają się zarówno na siłowni i salach, jak i w wodzie. Korzystając z oferty FitPark, możesz liczyć na opiekę i profesjonalną poradę trenerów. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitness, trener dobierze dla Ciebie zestaw ćwiczeń. Ułoży indywidualny plan treningowy, uwzględniając częstotliwość i intensywność zajęć.

Nowoczesna siłownia

W klubie FitPark znajdziesz nowoczesny sprzęt, który pozwoli ułożyć profesjonalny trening. Skierowany jest na różne partie ciała, dzięki czemu wyrzeźbisz idealną sylwetkę. FitPark współpracuje z zawodowcami, dlatego możesz łatwiej osiągnąć swoje treningowe. Ćwicząc pod okiem profesjonalisty, unikniesz bolesnej kontuzji. Na uwagę zasługuje również bogata oferta treningowa. Dostosowana jest do różnych poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy trenujesz od wielu, na pewno znajdziesz dla siebie idealne zajęcia. Dużą popularnością cieszą się spersonalizowane treningi GTM, rozwijające siłę, koordynację ruchową i kondycję. W przestrzeni znajduje się nowoczesna siłownia, licząca 1000 m2. Oferuje 158 stanowisk do treningu siłowego i cardio. Możesz tutaj korzystać z komputerowo sterowanych urządzeń aerobowych, takich jak bieżnie, steppery, orbitreki, wioślarze i rowerki stacjonarne. Znajdziesz też maszyny siłowe i wolne ciężary.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest