Patryk Vega i jego metamorfoza. Jaką dietę stosuje?

Jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskiej kinematografii. Z pewnością stworzył już swoją „markę” oraz swój styl, który rozpoznamy już po pierwszych minutach filmu, dlatego przyciąga tak wiele osób do kin. Wybił się na niezwykle popularnej serii „Pitbull”, dzięki której zyskał nawt kilka nagród filmowych oraz rozpoznawalność.

Kim jest Patryk Vega?

Patryk Vega jest jedną z najbardziej, jeżeli nie najbardziej, rozpoznawalną oraz przy tym bardzo kontrowersyjną postacią polskiej kinematografii, a zarazem bardzo barwną i obecną społecznie osobą. Swoją ciągle rosnącą popularność zawdzięcza bardzo kontrowersyjnemu oraz z pewnością niebanalnemu stylowi, który znajduje zarówno swoich zwolenników, jak i, niestety, wielu przeciwników. Wszystko to jest spowodowane tematyką wielu filmów Patryka Vegi, która bardzo często porusza niewygodne, skrzętnie ukrywane przed społeczeństwem tematy, jak na przykład afery w szpitalach publicznych (film „Botoks”), czy wielokrotnie obecny w kinach, temat polskiego wymiaru sprawiedliwości, który zahacza o głośne afery polityczne oraz przestępczość na wielką, międzynarodową skalę.

Sam Vega jest bardzo otwartym i ciepłym człowiekiem. Polski reżyser wiele udziela się społecznie, założył własną fundację, która pomaga ubogi mieszkańcom Afryki. Dodatkowo angażuje się w różne akcje, mające na celu pomoc chorym i pokrzywdzonym dzieciom. Jak więc widać, znany reżyser i scenarzysta nie pozostaje obojętny na los chorych i pokrzywdzonych. A jak to wygląda prywatnie? Reżyser jest żonaty od 2010r, ma trójkę małych dzieci, córeczkę oraz chłopców bliźniaków. Co ciekawe, prawdziwe nazwisko reżysera brzmi Krzemieniecki. Twórca filmowy zmienił je zaraz po ukończeniu 18 roku życia w związku z marzeniem o karierze międzynarodowej oraz inspirując się filmem Quentina Tarantino – „Pulp Fiction”.

Metamorfoza polskiego reżysera

Patry Vega od dłuższego czasu w swojej karierze zmagał się z problemem nadwagi, a podczas niedawnej premiery swojego filmu w 2018r, pt.: „Plagi Breslau”, pokazał się zebranej widowni w zupełnie nowej, całkowicie niespodziewanej odsłonie. Pojawił się na ściance chudszy o, uwaga, ponad 44 kilogramy! Co najlepsze, polski reżyser i scenarzysta nie zaprzestał odchudzania i zapowiedział już dalszą redukcję masy o kolejne 10 kilogramów. Patryk Vega jest bardzo zmotywowany, aby utrzymać obecny stan fizyczny i jeszcze schudnąć. Obecnie dużo trenuje fizycznie, a jednocześnie stosuje dietę specjalnie dobraną dietę, która pozwala mu połączyć ćwiczenia z dietą redukcyjną. Ale to nie ostatnia i jedyna metamorfoza Patryka Vegi. Na pamiętnej gali, reżyser przyszedł w zupełnie innej odsłonie wizerunkowej. Wcześniej reżyser kojarzony był głównie z ekskluzywnymi, drogimi garniturami oraz eleganckimi zegarkami. Tym razem było zupełnie i nikt, poza żoną samego reżysera nie mógł przewidzieć i wiedzieć jak zmienił się Patryk Vega. W dniu premiery filmu „Plagi Breslau” znany reżyser i scenarzysta pojawił się ubrany w czapkę z daszkiem, tak zwany typ fullcap, t-shirt’cie oraz w sportowych butach i luźnych spodniach. Możemy w najbliższych miesiącach spodziewać się wielu niespodzianek od reżysera.

Jaką dietę stosował Patryk Vega, by schudnąć?

Opracowanie i wymyślenie diety, która współgrałaby z ćwiczeniami fizycznymi, nie osłabiałaby zbytnio organizmu oraz pozwoli na zrzucenie ponad 40 kilogramów w krótkim czasie nie jest łatwym zadaniem. Niestety, Patryk Vega nie chce publicznie powiedzieć jaki rodzaj diety stosuje. Jedyne, co wielokrotnie powtarza pytany o dietę to, że codziennie je bardzo dużo warzyw oraz mięsa, a to z kolei mogłoby wskazywać na dietę śródziemnomorską, lub bardzo zbliżoną, bądź opierającą się na tym typie diety. Z pewnością, do tak szybkiej redukcji masy przyczyniła się codzienna aktywność fizyczna zawierająca ćwiczenia pozwalające pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Patryk Vega to niewątpliwie jedna z najbardziej interesujących, jak i kontrowersyjnych osób polskiego show biznesu. Tworzy nietuzinkowe i trudne do podrobienia filmy, co sprawia, że w dniu premiery kina zawsze są wypełnione po brzegi.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest