Nieznany element skutecznego odchudzania

Robisz tak wiele żeby schudnąć – biegasz i ćwiczysz, mniej niż zwykle jesz, pijesz dużo wody… Trochę schudłaś, ale waga się zatrzymała i nie chce już drgnąć. I co teraz? Możesz zrobić coś jeszcze, o czym pewnie nawet nie pomyślałaś! To regularne i całkowite wypróżnianie może Ci pomóc skuteczniej schudnąć. Często i w całości oddawany stolec, wspiera walkę organizmu ze zbędnymi kilogramami oraz korzystnie wpływa na ogólną jego kondycję. Odchudzaniie to proces, który powinien przebiegać kompleksowo. Oznacza to, że walka z nadwagą musi się opierać nie tylko na zdrowej diecie i aktywności fizycznej, ale także na naturalnym wyregulowaniu organizmu. Problemy z oddawaniem stolca czyli zdarzające się zaparcia, mogą niekorzystnie wpływać na efekty odchudzania, poprzez zaburzenie procesu trawienia. Stąd tak ważne jest zrozumienie znaczenia prawidłowego wypróżniania podczas zrzucania zbędnych kilogramów.

Dlatego też ludzie dbający o dobrą kondycję i szczupłe ciało korzystają czasem z lewatywy. Drugim zagadnieniem wartym uwagi przy odchudzaniu, jest brak możliwości wypróżnienia się do końca przy korzystaniu ze zwykłego sedesu. Takie ukryte zaleganie odchodów w końcówce odbytnicy, zwyczajnie w świecie zatruwa organizm i zaburza pracę jelit, oraz negatywnie wpływa na cerę kobiety.

Ale jest inny, nieinwazyjny sposób! Krzysztof Karpiński, polski wynalazca twierdzi, że wynalazł urządzenie, które pozwala na całkowite wypróżnianie się bez często bolesnej ingerencji we własne ciało. Jest to GOKO. Urządzenie do stosowania na zewnątrz, które skutecznie odblokowuje stolec oraz umożliwia wypróżnianie się na żądanie, a co najważniejsze usuwa również złogi, które pozostają w procesie standardowego wypróżniania się na sedesie. Jak działa GOKO? W sposób prosty, łatwy i dostępny dla każdego, niezależnie od wzrostu czy gabarytów człowieka, umożliwia przyjęcie najwłaściwszej dla procesu defekacji pozycji (tzw. pozycji „w kucki”), co jest kluczowe dla procesu wydalania. Co więcej, jest to także urządzenie ruchome w zastosowaniu, które z zewnątrz organizmu – pozwala zainicjować i pobudzić jelita do wypróżnienia, w przeciwieństwie do stosowanego niekiedy w tym celu nieruchomego stołka. Jako jedyne na świecie oferuje również zastosowanie trybu dynamicznego, który pomaga przy szczególnie uciążliwych zaparciach. Pozytywnie przetestowane nie tylko przez użytkowników, ale polecane również przez wybitnego gastroenterologa prof. dr hab. n. med. Jacka Muszyńskiego.

2019 02 05 GO KO 045

Więcej informacji można znaleźć na: www.gokomed.com.
Warto je mieć, bo odchudanie to proces kompleksowy i tylko w taki sposób rozumując, można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest