Małgorzata Socha i jej niesamowita sylwetka

Urodziła trójkę dzieci, a jej figura i forma są wciąż godne pozazdroszczenia. Ale gdzie tkwi tajemnica idealnej sylwetki aktorki?

Jędrne i gibkie ciało bez śladu nadprogramowych kilogramów po trzech ciążach może wydawać się prawdziwą zagadką, a nawet cudem. Dlatego z całą pewnością niejedna z osób śledzących poczynania aktorki mocno zachodzi nad tym w głowę. Tymczasem Małgorzata Socha wcale nie chowa w sekrecie sposobu, w jaki osiągnęła postawiony sobie cel. Nie ukrywa swoich metod. Mało tego, dzieli się nimi publicznie!

Powrót do formy sprzed ciąży

Ciąża to specyficzny czas, kiedy w organizmie kobiety zachodzi szereg rewolucyjnych zmian – w tym przyrost masy ciała to naturalny i normalny etap, który nie ominął również aktorki znanej z serialu „Przyjaciółki”. Ciąża to jednocześnie okres przejściowy, ale samo urodzenie dziecka nie sprawia, że nagromadzone w czasie jej trwania kilogramy automatycznie znikają. Dlatego idealna sylwetka i świetna forma to cele, które po porodzie postawiła sobie Małgorzata Socha. Dzieci aktorki są przy tym jej wielką radością, a nie przeszkodą w jego osiągnięciu.

Ale jak wrócić do dawnej sylwetki?

Niewątpliwie odpowiedź zna Małgorzata Socha, która w walce o powrót do formy sprzed ciąży działa przede wszystkim kompleksowo i konsekwentnie. Stosuje dietę, nie zapominając przy tym o aktywności fizycznej, ale dodatkowo poddaje się zabiegom, które mocno wspierają ją w odzyskaniu nienagannej figury.

W tym szaleństwie tkwi metoda

Na jednym z instagramowych zdjęć zamieszczonych przez Małgorzatę Sochę widać, jak aktorka trzyma w rękach wyjątkowo wąski i mały kombinezon. Sama ma przy tym dość zbolałą minę, a dramatyzmu dopełnia podpis fotografii: I… że ja niby mam w to wejść? Wbrew pozorom jednak ten dziwny strój wcale nie miał zobrazować ogromnej różnicy jej masy ciała sprzed i po ciąży, choć niewątpliwie takie właśnie mogło być pierwsze wrażenie.

Ta ekscentryczna kreacja, którą prezentuje, to specjalny strój przeznaczony do zabiegu, który wspomagał aktorkę w powrocie do szczupłego i jędrnego ciała. Sam zabieg polega z kolei na wykonywaniu podciśnieniowego masażu, którego działanie opiera się na rozbijaniu komórek tłuszczowych zgromadzonych pod skórą.

Ale sama mechaniczna interwencja w tkankę tłuszczową nie jest cudownym środkiem do osiągnięcia celu, czego odtwórczyni roli sympatycznej Ingi ma pełną świadomość, a swoje przekonania przekuwa w praktykę. Podstawą jest odpowiednio skomponowany jadłospis i regularna aktywność fizyczna – wyraźnie podkreśla Małgorzata Socha. Instagram jest przy tym platformą komunikacji z fanami i miejscem, gdzie zdradza swoje sposoby odchudzania, a dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak przebiegał ten niewątpliwie niełatwy proces.

Małgorzata Socha a dieta

O dziwo, próżno szukać w relacjach aktorki przepisu na dietę-cud. Małgorzata Socha jasno mówi, że jej jadłospis nie zawiera żadnych szczególnych restrykcji dietetycznych. Bazą są podstawy racjonalnego i zdrowego odżywiania. Wprawdzie stara się wyeliminować na dobre węglowodany złożone i gluten, ale niekiedy ulega małym pokusom.

Dietę oparła na świeżych rybach, pełnoziarnistych kaszach oraz zdrowych warzywach i owocach, korzystając przy tym ze sprawdzonych źródeł. Je często, żeby mieć energię i siłę. Nigdy się nie głodzi. Ale co ciekawsze swoje miejsce w jej diecie znajdują również niewielkie odstępstwa, na które aktorka chętnie, choć nie często, sobie pozwala. Szczególną słabość odczuwa wobec domowych ciast.

Trening

Aktywność fizyczna to absolutna podstawa utrzymania świetnej formy i dobrego zdrowia. Szczególnie istotna jest w procesie odchudzania, kiedy organizm potrzebuje większej porcji ruchu, żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, a przy tym budować masę mięśniową. Dlatego Małgorzata Socha regularnie ćwiczy, swego czasu korzystała również z treningów prowadzonych przez Annę Lewandowską. Aktorka wyznaje przy tym, że niekiedy mocno odczuwa swoje słabości, którym czasem ulega. Szczerość w tego typu deklaracjach jednak tylko potwierdza wiarygodność, którą serwuje swoim fanom Małgorzata Socha. Instagram jest bogaty w zdjęcia dokumentujące zmagania się z ciałem, na których nie raz jej miny są dość niewybredne.

Szczupła sylwetka zwykle wymaga wielu wyrzeczeń, wysiłku i zaangażowania ogromnej siły woli. Dlatego Małgorzata Socha wyraźnie podkreśla, że dieta, treningi i zabiegi muszą być poprzedzone absolutną zmianą myślenia. Aktorka jest matką trójki dzieci, więc ten sam etap przechodziła już nie raz, a doświadczenie mówi samo za siebie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest