Kinga Preis i jej metamorfoza. Jaką dietę stosuje i ile schudła?

Utrzymanie nienagannej i idealnej sylwetki przez lata często wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i trudnościami. Ostatnimi czasy Kinga Preis wyraźnie sporo schudła. Aktorka pochwaliła się swoją spektakularną metamorfozą oraz zdradziła co nieco o metodzie, którą stosuje. Dowiedz się, jak to zrobiła i na jaką metodę się zdecydowała.

Przypomnijmy, aktorka już kilka lat temu rozpoczęła ciężką i intensywną pracę nad swoim ciałem. Już wtedy mogła się pochwalić ogromnym sukcesem, ponieważ schudła ponad 15 kg!

Kim jest Kinga Preis?

Kinga Preis jest polską aktorką oraz pięciokrotną laureatką Orła za pierwszoplanowe role w filmach Cisza i Komornik, oraz za drugoplanowe w filmach Wtorek, W ciemności i Pod Mocnym Aniołem. Zdobyła także dziesięć nominacji, przez co stała się najczęściej nagradzaną i nominowaną aktorką w historii tejże nagrody. Kinga Preis wiek to zaskakująca kwestia, ponieważ aktorka ma 47 lat, a wygląda znacznie młodziej!

Jaką dietę stosuje Kinga Preis?

W 2012 roku Kinga Preis zdecydowała się zrezygnować i odstawić papierosy oraz kawę. Wtedy udała się do dietetyczki po profesjonalny plan żywieniowy. Swój sukces zawdzięcza diecie sokowej, która polega na piciu raz w tygodniu tylko i wyłącznie soków ze świeżych owoców i warzyw, głównie marchwi i buraków.

Dieta sokowa – na czym polega?

Dieta sokowa polega na zamianie stałych posiłków na płynne, którymi mogą być soki czy zupy kremowe. Składniki płynnych posiłków są tak dobrane, by zapewnić organizmowi wszystkie potrzebne składniki odżywcze, witaminy i minerały.

Ta metoda, szybkiego zrzucenia kilku kilogramów, jest dla osób, które są dorosłe i nie mają przeciwwskazań do jej stosowania. Ważne jest, by przed przystąpieniem do kuracji sokowej upewnić się, czy nie posiadamy żadnej alergii na żadne z owoców, warzyw czy składników, które występują w sokach. Najczęściej na tego typu dietę decydują się osoby, które chcą schudnąć, ale nie tylko. Po dietę sokową coraz częściej sięgają Ci, którzy chcą oczyścić organizm, poprawić samopoczucie, odporność, kondycję skóry, paznokci i włosów czy zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta sokowa – jak długo można na niej być?

Jak mówi wielu dietetyków – na diecie sokowej nie powinniśmy być dłużej niż 7 dni.
Taki czas zdecydowanie wystarcza, by organizm oczyścił się z toksyn, poprawił się nasz metabolizm i trawienie, a także została pobudzona perystaltyka jelit. Bardzo ważne jest, by podczas przebywania na diecie sokowej, sumiennie obserwować swój organizm i w razie potrzeby przerwać jej stosowanie.

Jakie są efekty diety sokowej i ile można na niej schudnąć?

Kuracja sokowa ma przede wszystkim za zadanie poprawienie zdrowia, detoksykację organizmu i poprawienie samopoczucia, więc można uznać, że spadek masy ciała jest skutkiem ubocznym tej metody odchudzania. Decydując się na dietę sokową, możemy przebierać w smakach soków, jest ich bardzo wiele, co gwarantuje, że nie znudzą nam się po jednym dniu. Ogromną zaletą diety sokowej jest to, że nie tracimy czasu na ich przygotowanie. Oszczędność czasu jest naprawdę bardzo spora, ponieważ soki są od razu gotowe do spożycia, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na przygotowanie posiłków.

Utrata wagi na diecie sokowej zazwyczaj waha się w okolicach od 1 do 6 kilogramów. Wszystko jest zależne od tego, ile trwa taka dieta oraz od kondycji naszego organizmu. Trzeba pamiętać, że aby zachować efekty diety na dłużej, nie możemy wrócić do złych nawyków żywieniowych po jej zakończeniu.

Znakomita metamorfoza

Aktorka dzięki diecie sokowej, a także swojej zawziętości sprawiła, że niejedna kobieta zazdrości jej sylwetki. Niewątpliwie taka zmiana wiele ją kosztowała, ale widać, że Kinga Preis po zmianie stała się bardziej promienista i wygląda bardziej dziewczęco, co jest idealnym dowodem na to, że praca nad samym sobą popłaca.

Zawód aktora wiąże się z ciągłymi zmianami. Czasem mniejszymi, czasem większymi, ale jest to całkowicie naturalne. W ostatnim czasie wiele osób z show-biznesu przeszło duże metamorfozy, tak, że trudno je rozpoznać. Taką postacią na pewno jest Kinga Preis, która postawiła na naturalność oraz kobiecą siłę i dzięki diecie sokowej wygląda fantastycznie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest