Kim są siostry Bukowskie? Dieta i trening sióstr Bukowskich

Siostry Bukowskie, czyli 24-letnia Martyna i 26-letnia Patrycja, to dwie młode dziewczyny, które zaczęły od pisania o modzie, a teraz wszystkie ich siły skupiają się także na zdrowym odżywianiu, fitnessie oraz urodzie. Siostry są bardzo popularne we wszystkich mediach społecznościowych, ponieważ z ich porad coraz częściej korzysta spore grono młodych ludzi, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fitnessu. Siostry bukowskie Instagram oraz Facebook prowadzą bardzo aktywnie. Siostry od dzieciństwa interesowały się sportem, uprawiały m. in. karate i koszykówkę, dlatego właśnie z taką pasją poświęciły się tej tematyce. Poznajcie dwie młode siostry, ich dietę oraz trening.

Dieta sióstr Bukowskich

Martyna i Patrycja na swoich mediach społecznościowych zachęcają swoich obserwatorów do zdrowego odżywiania się. Zdrowe odżywianie jest dla sióstr Bukowskich priorytetem, ale nie zakazują innym ludziom wyzbyć się z diety wszystkich pyszności. Jak same piszą, w swojej diecie przestrzegają przede wszystkim zasady codziennego spożywania co najmniej 2,5 litra wody. Nie stosują soli do potraw, tylko pieprz, czerwoną paprykę, a także inne zioła. Siostry Bukowskie radzą swoim obserwatorom zastąpić cukier w kawie cynamonem, a także wybierać odtłuszczone mleko.

3a5127c3284fc027315fd26c44aac7aa3ad726e5

Dziewczyny zwracają również uwagę na warzywa, które zostały poddane obróbce termicznej i radzę aby spożywać np. brokuły na surowo, ponieważ nie tracą one wtedy właściwości odżywczych. Zdaniem sióstr Bukowskich, bardzo ważne jest wyrobienie w sobie zdrowych nawyków. Zdrowiej jest gotować posiłki w domu i brać je do pracy, niż kupować gotowe dania, a co gorsza zastępować ich przekąskami. Według dziewczyn bardzo ważne jest zaopatrywanie się na bieżąco w świeże warzywa i owoce, które będziesz mógł skonsumować w każdej chwili, kiedy będziesz mieć na nie ochotę. Tak jak wspomnieliśmy na początku, siostry Bukowskie bardzo racjonalnie podchodzą do spraw żywieniowych. Ich zdaniem jak najbardziej raz w tygodniu można pozwolić sobie na jakąś przyjemność i zjeść coś słodkiego.

Trening sióstr Bukowskich

W mediach społecznościowych znajdziemy sporo treningów sióstr Bukowskich. Kanał w serwisie YouTube jest zaopatrzony w cztery playlisty sióstr : lifestyle, gdzie zamieszczane są filmy poświęcone modzie sportowej, a także dbaniu o urodę; zdrowa szamka, filmy przedstawiają jak siostry Bukowskie gotują zdrowe potrawy; fit, są tam filmy poświęcone zdrowemu odżywianiu, a także ostatnia playlista – extra, są to filmy, które przedstawiają, jak wygląda dzień z konkretną z sióstr.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest