Jordin Sparks i jej metamorfoza! Sprawdź jej dietę i zestaw ćwiczeń!

Jednym z głównych tematów gazet są wszelkie metamorfozy. O ile zmiana koloru włosów nie robi szczególnego zamieszania, to zrzucenie kilkunastu kilogramów przez celebrytę prowadzi do dużego odzewu ze strony czytelników, czy internautów w sieci. Dokładnie w ten sposób zareagowano na nową sylwetkę Jordin Sparks- gwiazdę amerykańskiego Idola. Skąd takie zamieszanie? Otóż piosenkarka znana była ze swojej krągłej sylwetki, aż do momentu, w którym zrzuciła ponad 20 kilogramów. Ten wynik robi wrażenie, dlatego każdy chciał wiedzieć w jaki sposób można osiągnąć taki efekt.

Jordin Sparks już w wieku 18 lat stała się sławna za sprawą amerykańskiego idola. Na początku znana była głównie w Stanach, zaś międzynarodowy rozgłos przyniósł jej duet z Chrisem Brownem. Znana była z tego, że nie podąża za zdrowym trendem i akceptuje swoją sylwetkę taką, jaka jest. W końcu doszła do wniosku, że aktualnie przeżywa najlepsze lata młodości i chciałaby być w jak najlepszej formie. Początek jak u każdego był trudny, gdyż trzeba zmieniać swoje nawyki żywieniowe, organizować czas, by regularnie ćwiczyć, ale po tym etapie następuje swojego rodzaju stabilizacja i celebrytka odczuła zmianę na lepsze, również psychiczną.

Jordin Sparks i jej dieta

Jeśli chodzi o dietę Jordin wymienia dwa produkty, które okazały się szczególnie pomocne- ostra papryka i cynamon. Mówi się, że zdecydowanie wpływają one na proces odchudzania. Poza tym zaczęła ustalać posiłki oraz ich konkretne pory. Dużą motywacją była rejestracja wyników- zapisywanie wagi każdego dnia i obserwowanie jej spadku. W taki sposób dużo skuteczniej można dbać o sylwetkę, gdyż w razie przytycia można zwiększyć ilość ćwiczeń, bądź zmodyfikować dietę. Dzięki obserwowaniu wagi można kontrolować reakcję organizmu na aktualny zestaw treningowy i jadłospis.

Oczywiście większość celebrytów może pozwolić sobie na dużo więcej niż przeciętny człowiek, dzięki kontaktom i większym funduszom, więc Jordin zapewne korzystała z pomocy znanych trenerów gwiazd, którzy wiedzą jak zaprojektować plan treningowy, by bardzo szybko móc się pokazać na czerwonym dywanie z nową sylwetką. Warto też mieć osoby, które nas wspierają. Duży wkład w sukces Jordin Sparks miał jej ówczesny chłopak Jason Derulo, który znany jest jako doskonały tancerz breakdance’u. Nauka jego podstaw na pewno pomogła naszej bohaterce schudnąć kilka dodatkowych kilogramów poza siłownią. Mimo to każdemu ćwiczącemu czasem ciężko znaleźć motywację, by iść na siłownię, czy trzymać się diety, dlatego warto zainspirować się metamorfozą gwiazdy.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest