Dieta Natur House – zasady, efekty i opinie

Wakacje już dawno za nami więc mogłoby się wydawać, że możemy odrobinę odpuścić z dietą i treningami bo przecież sezon bikini już się skończył. Jednak pamiętajmy, że powinniśmy dbać o siebie przez cały rok, a już tym bardziej nie powinniśmy dopuścić do zatracenia wypracowanej formy. Jeśli jednak mamy do zrzucenia parę kilogramów i chcemy to zrobić w zdrowy sposób i bez efektu jo-jo to warto zainteresować się dietą od Natur House.

3 filary diety Natur House

Dietetycy z Natur House opracowali kurację odchudzającą, która skutecznie redukuje zbędne kilogramy i pozwala utrzymać osiągnięte wyniki przez długi czas. Kuracja ta opiera się na 3 elementach: zbilansowana dieta, suplementacja oraz stała współpraca z dietetykiem.

  1.  Zbilansowana dieta – ma na celu przede wszystkim nauczyć nas zdrowych nawyków żywieniowych, dlatego właśnie posiłki są tak skomponowane, aby były łatwe i szybkie w przygotowaniu. Podczas tej diety nie odczuwa się głodu, gdyż wszystkie porcje są dostosowywane indywidualnie do każdego pacjenta.
  2. Suplementacja – dzięki niej możemy osiągnąć lepsze rezultaty w redukcji wagi, ale również oczyścić i odżywić organizm. Suplementy Natur House działają także prozdrowotnie, zawierają ekstrakty z ziół, warzyw i owoców.
  3. Stała współpraca z dietetykiem – w celu kontrolowania bieżących efektów i wprowadzania ewentualnych zmian, które okażą się konieczne organizowane są cotygodniowe spotkania z dietetykiem.
    Dzięki połączeniu tych trzech aspektów możemy uzyskać najlepsze efekty, gdyż metoda ta jest kompleksowa.

Etapy kuracji odchudzającej

Proces odchudzania zaproponowany przez Natur House jest podzielony na 2 etapy:

  1. Utrata zbędnych kilogramów – ten etap skupia się na osiągnięciu założonego celu. Utrata wagi następuje jednak w odpowiednim tempie tzn. około 0,5-1 kg na tydzień.
  2.  Stabilizacja osiągniętej wagi – ta część procesu jest równie ważna jak faza redukcji, gdyż to właśnie dzięki niej możemy zachować wypracowaną sylwetkę i uniknąć efektu jo-jo. Powoli zaczynamy zwiększać kaloryczność naszego jadłospisu i wprowadzać produkty, które do tej pory były wykluczone z naszego menu.

Dzięki stałej opiece dietetyka mamy pewność, że dieta jest dopasowana indywidualnie do każdego pacjenta. Ponadto mało skomplikowane posiłki sprawiają, że każdy może je samodzielnie przygotować, ucząc się przy tym zasad zdrowych nawyków żywieniowych.

Dieta Natur House – efekty i opinie

Dieta Natur House pozwala na stałe pozbyć się zbędnych kilogramów, a co za tym idzie pacjenci często zmieniają podejście do życia. Wzrasta ich pewność siebie, odzyskują dobre samopoczucie, a także uświadamiają sobie, że to właśnie oni mają kontrolę nad swoim życiem. Uświadamiają sobie, że to jak wyglądają zależy tylko od nich. Z wypowiedzi, które można przeczytać w internecie można wnioskować, że kuracja odchudzająca z Natur House całkowicie zmieniła ich życie. Oprócz aspektów wizualnych zmieniło się również ich podejście do życia. Są teraz pewniejsi siebie, ich kondycja znacznie się poprawiła, a zdrowe nawyki stały się ich codziennością.

Po zapoznaniu się z opiniami osób, które miały styczność z dietą Natur House śmiało można stwierdzić, że jest to kuracja godna polecenia. Ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę są cotygodniowe wizyty u dietetyka, dzięki czemu mamy pewność, że nasza dieta jest stale monitorowana. Pamiętajmy, że zdrowie ma się tylko jedno dlatego nie warto katować organizmu głodówkami i innymi tego typu dietami, gdyż dają one szybkie ale i nietrwałe efekty i mogą spowodować więcej szkód niż pożytku.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest