Dieta Darii Widawskiej na piękną figurę! Sprawdź jak wygląda!

Daria Widawska, znana polska aktorka, wyróżnia się idealną sylwetką. Jest to zasługa diety, która pozwala zrzucić zbędne kilogramy i zachować zdrowy, szczupły wygląd. Daria Widawska ma swój sposób na odchudzanie, który przynosi efekty.

Poznajmy sposób Darii Widawskiej na piękną figurę

Zawód aktorki nie pozwala na poświęcanie dużo czasu diecie i przygotowywaniu posiłków, dlatego Daria Widawska korzysta z rad dietetyków, którzy układają jej jadłospis. Aktorka przyznała, że nie jest typem osoby, która spędzałaby większość czasu w kuchni na przygotowywaniu potraw, ponieważ nie ma wystarczająco dużo czasu. Wynika to z faktu, że ma dużo pracy na planie, a także w domu, ponieważ zajmuje się dwójką dzieci. To, że ciągle jest w ruchu, ma wpływ na wygląd jej sylwetki. Nawet w domu jest bardzo aktywna, ponieważ zajmowanie się dziećmi wymaga sporo uwagi i aktywności fizycznej. Czterdzieste urodziny Darii Widawskiej były czynnikiem, który sprawił, że aktorka postanowiła prowadzić zdrowszy tryb życia. Wcześniej była kojarzona raczej z okrągłymi kształtami. Dzisiaj zmiana widoczna jest w sylwetce, ale również twarzy. Jeżeli śledzimy losy Darii na Instagramie, możemy zauważyć zdjęcia, na których przedstawia cateringi dietetyczne, z których korzysta. Jest to to między innymi „Fit Cooker Catering”.

Dieta pudełkowa, którą stosuje Daria Widawska, ma na celu pomóc w zgubieniu zbędnych kilogramów i poprawienie wyglądu sylwetki. Potrawy są opracowywane przez wykwalifikowanych dietetyków, a jadłospis dopasowywany do każdej osoby indywidualnie. Dzięki temu, że potrawy są zdrowe i niskokaloryczne, pozwalają Darii zachować szczupłą sylwetkę i pozytywnie wpływają na zdrowie. Z tego względu, że aktorka nie ma czasu na samodzielne przyrządzanie posiłków, dieta pudełkowa jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli celem jest utrzymanie smukłej sylwetki. Takie rozwiązanie zapewnia spożywanie pięciu posiłków dziennie, co jest ważnym aspektem w przypadku Darii Widawskiej, która mimo zajętego czasu, znajdzie zawsze chwilę na zjedzenie posiłku. Dzięki temu, może pogodzić swoje obowiązki z utrzymaniem diety i prowadzeniem zdrowego trybu życia.

Jaką dietę stosuje Daria Widawska?

Daria Widawska wyznała, że jej dieta opiera się na spożywaniu pięciu posiłków dziennie co trzy godziny. Nie zawsze udaje jej się trzymać tego planu co do godziny, jednak zazwyczaj przerwy między posiłkami są w miarę regularne. „Fit Cooker Catering”, z którego korzysta Daria Widawska, to dieta pudełkowa opierająca się na zdrowych składnikach, owocach i warzywach. Oto przykładowy jadłospis, który oferuje catering: śniadanie składające się z jajka zapiekanego z szynką, do tego sałatka oraz pumpernikiel. Drugie śniadanie to pieczone warzywa z rozmarynem i fetą. Na obiad możemy zjeść duszonego dorsza burakiem i makaronem penne lub panierowane tofu w orzechach z grillowanymi warzywami. Jeśli chodzi o podwieczorek, dostępne jest ciasto dyniowo-batatowe lub zupa krem z buraka. Ostatnim posiłkiem w ciągu dnia jest kolacja, na którą mogą składać się pieczone pomidory z kuskusem i kozim serem lub bataty z kurkami w mleku kokosowym. Jak widzimy, dieta, z której korzysta Daria Widawska, jest urozmaicona, bogata w składniki odżywcze i bardzo lekka. Spożywanie pięciu posiłków dziennie jest najzdrowszym rozwiązaniem według dietetyków. Specjaliści, którzy zajmują się sporządzaniem jadłospisów dla „Fit Cooker Catering”, mają świadomość, że oprócz odpowiednich produktów, ważna jest również zbilansowana dieta. Dbają więc o to, aby poszczególne produkty spożywane były w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu, organizm ma zapewnione składniki odżywcze oraz wystarczającą ilość energii na cały dzień.

Daria Widawska przeszła widoczną metamorfozę, jeśli chodzi o wygląd. Swój sukces zawdzięcza zbilansowanej, lekkostrawnej diecie oraz aktywności fizycznej. Dieta pudełkowa okazała się trafnym wyborem w jej przypadku, ponieważ mimo braku czasu na gotowanie, udaje jej się prowadzić zdrowy tryb życia, jeść pięć posiłków dziennie i dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest