Anja Rubik – jak wygląda jej dieta oraz ćwiczenia?

Modelka światowej sławy, jedna z najszczuplejszych polskich gwiazd, świetnie wyglądająca kobieta show biznesu. To właśnie ona. Mimo sylwetki jakiej można jej pozazdrościć, jest przeciwniczką restrykcyjnych diet, do których ucieka się wiele osób zajmujących się modelingiem. Co robi by zachować taki wygląd a przy tym czuć się zdrowo i zachować energię? Zobaczcie sami!

Anja Rubik – dieta

Jak sama mówi nie lubi się ograniczać. Podobno brak skłonności do tycia zawdzięcza genom, ale dba o to co je i ćwiczy. Jest wegetarianką – nie je ryb, ani mięsa. Uwielbia warzywa, owoce i dodawanie ostrych przypraw. Pije dużo wody, która oczyszcza organizm. Unika wysokokalorycznych przekąsek i fast foodów, zastępuje je suszonymi owocami, orzechami i napojami. Uwielbia kuchnię tajską która jest znana z dodawania wielu dodatków (w tym również ostrych) które napędzają metabolizm. Przyznaje, że czasem dotykają ją słabości, ale następnego dnia stara się zjeść mniej lub więcej ćwiczyć. Stosuje również zdrowe koktajle warzywne, które w swoim składzie mają jarmuż, szpinak, daktyle. Urozmaica sobie je np. mleczkiem migdałowym lub wodą kokosową.

Anja Rubik – ćwiczenia

Nie stroni od aktywności fizycznej, dużo biega i namawia do wytrwałości w ćwiczeniach. By zachować regularność i dbać o kondycję ćwiczy codziennie. Nie przeciąża się i dostosowuje rodzaj sportu do nastroju i możliwości. Nawet w bardzo stresujący i wymagający dzień szuka możliwości na trening. Modelka chodzi na siłownię, poleca jogę, która relaksuje i pomaga przy dbaniu o postawę i kręgosłup. Polecamy po takim treningu chodzenie na saunę, która rozluźnia, usprawnia układ krążenia i poprawia samopoczucie. Taniec i basen to jej sposób na nudę! Jak widać nie stroni od różnych form aktywności i ma to odzwierciedlenie w jej figurze. Warto zauważyć, że ma w sobie nieskończone pokłady energii i wygląda na zdrową i wypoczętą co uzasadnia to napływem endorfin po jej ulubionych zajęciach.

Anja Rubik – waga

Ambasadorka wielu znanych marek może pochwalić się naprawdę dużym wzrostem… jest to 179 cm! Waży przy tym zaledwie 53 kilogramy. Praca nad figurą daje jej radość i pomaga wypocząć po sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza zdrowemu stylowi życia który bardzo poleca. Krążyły kontrowersje na temat jej sposobu na odchudzanie, presja sławy skłoniła ją do szukania ciężkich dla organizmu sposobów na schudnięcie. Było to owijanie ciała folią spożywczą i jogging aż do upadłego. Teraz, gdy o tym wspomina, żałuje takiej decyzji i nie jest to zdrowy sposób na schudnięcie. Może prowadzić do poważnych zaburzeń.

Anja Rubik – Instagram

Mimo iż wiele z popularnych osób na swój Instagram wstawia swoje zdjęcia z siłowni lub w trakcie biegania w perfekcyjnym makijażu czy ubraniu, Anja Rubik tego nie robi. Wstawia zdjęcia ze swoich sesji, zdjęcia, które są dla niej ważne, dotyczące poważnych tematów, sporadycznie zdjęcia z treningów. Używając popularnego portalu chce uświadamiać co jest ważne, szerzyć tolerancję, wpływać na opinię ludzi i całkiem dobrze jej to idzie. Zebrała już 996 tysięcy obserwujących! Ważna jest dla niej ochrona środowiska i społeczeństwo. Często możemy zauważyć fotografie bez makijażu, pokazujące prawdziwą Anję.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest