Dieta bebio – zasady, sposób zakupu, cena, opinie

Na rynku znajduje się wiele diet i alternatyw dla każdego, kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy. Internet, aż roi się od wszelkich porad na forach i doradztw odnośnie tego – jaką dietę moglibyśmy zacząć stosować i jaka jest najlepsza. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że każdy z nas jest inny i nie wszystkim może służyć dieta ułożona przez kogoś tam. Dlatego zalecane są osobiste konsultacje z dietetykami, którzy dostosowują wszelkie plany do naszych potrzeb. Pod lupę weźmiemy dziś popularną dietę – Bebio, której współtwórczynią jest sławna Ewa Chodakowska.

Zasady dieta Bebio

Polega ona na dokładnej ocenie stanu naszego zdrowia i dopasowaniu wszystkich upodobań żywnościowych i potraw pod nas. Fenomenem jest zapewne to, że w razie otrzymania potrawy- której nie chcemy spożyć – możemy zamienić ją na inną. Po otrzymaniu diety – mamy wgląd do wszystkich posiłków przygotowanych przez uprawnionego dietetyka. Można liczyć również na opiekę specjalisty przez e-mail lub czat – co jest uznawane za plus. Dieta jest rozporządzona na każdy dzień, a korzystać z niej mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Świetną alternatywą jest możliwość wykupienia diety dla par. Oznacza to, że dieta przygotowuje i bierze pod uwagę dwójkę ludzi żyjących wspólnie – pragnących schudnąć.

Ewa Chodakowska zwolenniczką zdrowego trybu życia

Musimy pamiętać, że Ewa Chodakowska często odnosi się do stosowanych diet – jako zmianie nawyków żywieniowych na zdrowe. Nie zaleca głodówek – wręcz przeciwnie apeluje o rozważne spożywanie posiłków. Zaleca jeść regularnie o stałych porach. Najlepiej wprowadzić do życia wraz z aktywnością fizyczną. Zamiast skupiać całą uwagę na kontrolowaniu wagi – zaleca przygodę z odchudzaniem od rozpisania i zmierzenia obwodów ciała. Zasady przez nią przyjęte- gwarantują spadek wagi bez efektu jo – jo.

Dieta Bebio – sposób zakupu, cena

Dietę można zakupić na stronie www.bebio.pl. Zdecydowanym plusem jest to, że wszelkie formalności z zakupem można uczynić wirtualnie, przez internet. Wybierając opcję dla kobiet – możemy zadecydować na ile chcemy wykupić dietę. Do wyboru są dwie możliwości. Dla jednej osoby, na 2 miesiące – 99zł, oraz indywidualny plan dla par – 169 zł. Ceny w porównaniu do innych nie rażą zbytnio w oczy. Opłata jest dobrana do każdego portfela i nie jest jakoś przesadnie kosztowna.

Opinie internautów dotyczące diety Bebio

Każda z diet ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Popularna trenerka Ewa Chodakowska słynie z ogromnej ilości miłośników, motywacji przez nią przedstawianych i przede wszystkim racjonalnych wskazówek odnoszących się do zdrowego żywienia. Zwolennicy cenią sobie najbardziej efekty, które zauważalne są już w pierwszym miesiącu stosowania diety. Inni natomiast uważają, że dieta jest za mało urozmaicona i przez to nudna. Jednak biorąc pod uwagę to, że w wykupionej diecie jest możliwość wybrania sobie samemu posiłku i jego zamianie – uznawane jest to oczywiście za korzyść. Dodatkowymi atutami jest fachowa opieka specjalisty, cena i szybki zakup diety.

Czasem warto jest poświęcić trochę czasu i pieniędzy na konsultację z osobą uprawnioną do rozpisania diety i i uzyskaniu właściwych wskazówek odnośnie zdrowego odżywiania. Diety drakońskie już dawno tracą na sławie. Nie warto tracić na nie – ani czasu , ani głodzić się – tym bardziej, że wielu specjalistów zaleca lepsze, łagodniejsze sposoby na utratę wagi i bez efektu jo-jo.

Dieta bebio – zasady, sposób zakupu, cena, opinie
5 (100%) 1 głosów

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *