Odżywka do rzęs Lilash

Odżywka do rzęs Lilash to propozycja skierowana dla pań, które nie są zadowolone ze swoich z racji ich słabej kondycji. Polecana jest także na włoski krótkie i łamliwe. Producent tego specyfiku obiecuje, iż przy jego regularnym stosowaniu zarówno grubość, jak i długość rzęs zamieni się na plus. Co więcej, będą bardziej odżywione i zregenerowane. To jednak równocześnie coś dla cierpliwych kobiet, bowiem na pełną kurację należy poświęcić aż pół roku.

Aplikacja odżywki do rzęs Lilash

Stosowanie odżywki Lilash jest niemalże identyczne do malowania oka eyeliner. Dołączony pędzelek-aplikator kapitalnie sobie radzi z tym zadaniem. Wystarczy nałożyć produkt na górną linię rzęs, skąd planowo dotrze i do dolnej, odżywiając i tam znajdujące się zęby.

Należy jednak uważać, aby odżywka nie dostała się do oczu – jeśli będzie to miało miejsce należy:

  • przemyć wodą oko jak najszybciej,
  • przerwać podjętą kurację,
  • skontaktować się z lekarzem w razie nasilenia bądź nie ustąpienia podrażnienia.

Uwaga! Po aplikacji, a przed nałożeniem kremu należy poczekać około trzech minut, aż Lilash się porządnie wchłonie. To półpłynna konsystencja, bardzo wydajna.

Działanie Lilash

Choć tak jak wspomniano powyżej, pełna kuracja to okres sześciu miesięcy – w wielu przypadkach pierwsze zadowalające efekty można zauważyć, gdy upłynie 1,5 miesiąca, gdyż dalsze regularne stosowane ma założenie podtrzymania osiągniętych efektów. Nie wszyscy jednak zadowoleni są z utrzymanych rezultatów, gdyż w niektórych przypadkach choć rzęsy stają się widocznie dłuższe, ciemniejsze i gęstsze to jednak poprawa ich wilgotności, wzmocnienie i podkręcenie są znikome. Najwyraźniej zależy to od indywidualnych predyspozycji.

Plusem jest ładne opakowanie odżywki – srebrna buteleczka w kolorowym pudełku. W jego wnętrzu znajdziemy też obok Lilash dołączoną ulotkę omawiającą najważniejsze informacje co właściwości produktu oraz sposobu jego stosowania. Warto spróbować jej zalet na własnych rzęsach, gdyż wydaje się być bardzo dobrym produktem.

Korzyści i negatywne aspekty odżywki Lilalash

Plusy:

  • wzmocnienie, podkręcenie i nawilżenie
  • eleganckie opakowanie z ulotką

Minusy:

  • długi czas wchłaniania
  • możliwe podrażnienie
  • brak efektu wydłużenia
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest