Trampki a kobiece stylizacje

Trampki to jedna z najczęściej wybieranych propozycji wśród sportowego obuwia. Ich popularność zapewne związana jest z możliwością łatwego łączenia ich z ubraniami casualowymi oraz nieco bardziej eleganckimi. Jak więc stworzyć kobiecą stylizację, w której główną rolę odegrają trampki?

Białe buty w połączeniu z jeansami – kobieca klasyka, która nie ma prawa wyjść z mody

Połączenie jasnych jeansów i trampek takich jak damskie converse w kolorze białym to już klasyka, która prawdopodobnie nigdy się nie znudzi. Do tego warto dołożyć tradycyjny biały T-shirt w serek i luźna, modna kompozycja jest gotowa, aby nosić ją na co dzień. Jeansy mogą wystąpić pod każdą postacią. W letnie dni warto postawić na krótkie, jeansowe szorty i biały tank-top. Dużą zaletą takiej stylizacji jest również funkcja „odmładzania”, proste połączenia dodaje kobiecie wiele uroku i sprawia, że posiadając prosty, sportowy look, nie brak jej jest niebanalności. W tym połączeniu istnieje również szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o wyraziste dodatki. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się wyraziste, kwieciste akcenty. Torba w takim stylu będzie idealnym dodatkiem, który z pewnością doda wiele kobiecości. W połączeniu z białymi trampkami każdy kolor takiej torby jest akceptowalny i pozwoli, aby skutecznie wyróżnić się z tłumu. Dodatkowo całość warto podkreślić przy pomocy delikatnej biżuterii w jednolitym kolorze.

Białe trampki i sportowa elegancja

Niegdyś popularny „smart casual” zarezerwowany był głównie dla mężczyzn. Dziś to również sposób na stworzenie oryginalnej, kobiecej stylizacji. Białe trampki mogą odegrać tam kluczową rolę i wprowadzić do takiej kompozycji wiele świeżości i nieoczywistości. Minimalistyczny design białych trampek idealnie połączy się z kwiecistymi spódnicami w ciekawym kolorze. Do tego warto dołożyć białą zwiewną koszulę i stylizacja na wieczorne spotkanie na świeżym powietrzu jest gotowa. Białe trampki również dobrze komponują się z lekkimi, kobiecymi sukienkami. Im jest ona bardziej kolorowa, tym białe, delikatne trampki pasują tam lepiej. Bardziej odważne amatorki niebanalnego stylu decydują się również na połączenie trampek z cygaretkami. To również może wyglądać dobrze, jednak należy uważać na rodzaj koszuli, którą dobierzesz do spodni. Na górze powinna królować prostota i naturalne materiały. Zdecydowanie nie warto zakładać zbyt oficjalnych koszul ze sztywnym kołnierzykiem, gdyż nie zawsze komponują się one z lekkością białych trampek.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest