O czym rozmawiać z chłopakiem?

Rozmowa z chłopakiem to dla wielu koszmar pierwszych randek. Wiele dziewczyn martwi się, czy znajdą się jakieś wspólne tematy do rozmowy, czy rozmowa nie będzie nudna albo co gorsze co zrobić gdy zapadnie niezręczna cisza. Każdy z nas przechodził przez te rozterki, na szczęście możemy sobie pomóc przez poznanie kilku cennych wskazówek, które sprawią, że rozmowa z płcią przeciwną okaże się bardzo przyjemna.

Jak zacząć rozmowę z chłopakiem?

Trzeba zacząć od czegoś prostego, ale jednak bardzo istotnego i warto o tym pamiętać. Bądź sobą. To zdecydowanie klucz do sukcesu, nie ma sensu udawać kogoś innego lub grać lepszą wersję siebie, ponieważ to prędzej czy później wyjdzie na jaw. Nie narzucaj na siebie presji, aby wypaść jak najlepiej i nie zastanawiaj się co zaraz powinnaś powiedzieć.

Tematy rozmów z chłopakiem

Na pierwszych spotkaniach warto rozmawiać o luźnych, swobodnych tematach, w których każdy może się odnaleźć. Tym sposobem łatwiej będzie wam złapać więź.

1.Hobby

Każdy z nas jakieś posiada. Zapytaj co robi w wolnym czasie. Często jest to sport. Chodzisz na siłownię lub biegasz? Powiedz mu o tym, zapytaj czy też lubi tę formę rozrywki, na jaką siłownię chodzi lub jakimi trasami biega.

2.Codzienność

Porozmawiajcie o ostatnich wydarzeniach. O sytuacjach, które was spotkały. Może wydarzyło się coś zabawnego. Codzienność to temat rzeka więc warto się na nim skupić.

3.Jedzenie

Wszyscy uwielbiamy smacznie zjeść. Nie ma więc obaw, że temat nie zainteresuje drugiej strony. Możecie porozmawiać o miejscach, w których byliście i jedliście coś ciekawego. O rodzajach potraw, które lubicie, czy wolicie piwo czy wino. Temat podobnie jak poprzedni, jest bardzo obszerny i gwarantuje sukces.

images

4.Podróże

Zapytaj go co robił na poprzednich wakacjach, czy jeździ na festiwale, a może był w ciepłych krajach. Jeśli tak, możecie wymienić się doświadczeniami na ten temat. Opowiedz o swoich najlepszych wakacjach lub o wymarzonym miejscu na ich spędzenie.

5.Muzyka, filmy, seriale

Kolejny temat, w którym na pewno każdy ma coś do powiedzenia. Może macie wspólny ulubiony serial? Albo koncerty na których byliście lub chcielibyście być.

Wskazówki:

  • nie próbuj na siłę zabić niezręcznej ciszy, możesz spróbować obrócić ją w żart
  • zdejmij z siebie presję i rozmawiaj swobodnie na bliskie Ci tematy
  • bądź dobrym słuchaczem, ponieważ to cecha, która jest bardziej doceniana niż ciągłe mówienie
  • nie opowiadaj zbyt wiele o sobie, wykaż zainteresowanie drugą osobą, zadawaj pytania

Pamiętaj jednak, żeby nie zadawać pytań o coś o czym nie masz pojęcia albo co całkowicie Cię nie interesuje. Dzięki temu, paradoksalnie, nie zapełnisz niezręcznej ciszy, a wręcz przeciwnie, możesz do niej doprowadzić. Wybieraj tematy tak, żebyś też mogła się wykazać. Oczywiście pomiń te, które dotyczą makijażu czy nowinek kosmetycznych. To zostaw na plotki z przyjaciółkami na rozluźnienie po udanej randce.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest