Patronat wydawniczy – Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe Liana Werner-Gray

W ramach podjętej współpracy z wydawnictwem Vital przedstawiamy kolejną pozycję literacką Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe Liana Werner-Gray.

Książka to publikacja, która dostarcza ciekawe przepisy, porady zdrowotne oraz wskazówki od lekarzy i innych ekspertów. Daje nowy punkt widzenia, który łatwo możesz wprowadzić w życie, aby wspomóc zapobieganie i leczenie nowotworów, a także radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi leczenia. Autorka podkreśla zmiany w sposobie myślenia, jakie zachodzą w społeczności medycznej, idące w kierunku bardziej funkcjonalnego, środowiskowego podejścia do leczenia. Ucząc nas, że żywność może być używana jako lekarstwo.

W książce dowiesz się m.in.:

  • najlepsze suplementy przeciwnowotworowe
  • 15 najbardziej toksycznych produktów, których należy unikać
  • porady żywieniowe dla najbardziej powszechnych rodzajów nowotworów
  • kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku

kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku proste przepisy cwiczenia oczyszczanie umyslu w oparciu o badania naukowe b iext56640737

kup teraz button

Większość ludzi, którzy poprawiają swoje nawyki żywieniowe, napełniając swoje ciała wartościowymi substancjami odżywczymi, niemal natychmiast zaczyna czuć się lepiej.Jeśli szukasz pomocy ta pozycja powinna znaleźć się w Twojej bibliotece!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *