Patronat Medialny „Choroba Alzheimera. Kompletny przewodnik dla rodzin i opiekunów” Moller Mary

Na każdym etapie choroby Alzheimera bliscy i opiekunowie osoby chorej stają przed wieloma wyzwaniami i trudnymi decyzjami. Pamiętaj, że rodzina może dać choremu to, co najcenniejsze: swoją obecność, wsparcie oraz zrozumienie, które przychodzi z czasem. W tej książce znajdziesz solidną porcję wiedzy na temat postępującej choroby.

Autorka podpowie Ci, jak urządzić mieszkanie bliskiej osoby i zadbać o jej bezpieczeństwo. Dodatkowo, dowiesz się, jakie pytania stawiać lekarzowi podczas kolejnych wizyt oraz gdzie szukać wsparcia dla opiekunów chorych na Alzheimera. Zyskasz informacje, które pomogą Ci radzić sobie ze zmianami osobowości i zachowania u osób z chorobą Alzheimera. W tym przewodniku znajdziesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć naturę tego schorzenia i dodadzą pewności siebie w opiece nad osobą chorą.

Dzięki temu przewodnikowi:

  • zdobędziesz podstawową wiedzę na temat objawów i przebiegu choroby Alzheimera,
  • dowiesz się, co robić po uzyskaniu diagnozy, jak się z nią pogodzić i przejść do działania,
  • dowiesz się, jakie pytania zadać lekarzowi na kolejnych wizytach,
  •  poznasz wiele przykładów z życia opiekunów i metody radzenia sobie z Alzheimerem na każdym etapie choroby,
  •  dowiesz się, jak zorganizować życie codzienne, dietę, zdrowe odżywianie oraz gdzie szukać wsparcia dla opiekunów, jak włączyć innych członków rodziny w codzienne obowiązki.

choroba alzheimera kompletny przewodnik dla rodzin i opiekunow jak prawidlowo rozpoznac objawy i skutecznie radzic sobie na kolejnych etapach choroby b iext71606311

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest