Top 5 pilniki do paznokci – ranking. Sprawdź najlepszy!

Cierpisz na rozdwajające się paznokcie, a lakier nie utrzymuje się na płytce tak długo, jakbyś tego oczekiwał? Czy wiesz, że problemem może być … twój pilnik do paznokci? Nie bez powodu producenci proponują nam różne produkty, kształty i grubości, podkreślając, że każdy pilnik jest inny, a wybór tego idealnego powinien opierać się na naszych oczekiwaniach i docelowym użytkowaniu. Jaki zatem pilnik wybrać, aby nasze paznokcie były piękne i kształtne?

Jaki pilnik do paznokci wybrać?

Wybierając swój idealny pilnik weź pod uwagę kilka poniższych parametrów.

  • ziarnistość – Pilnik gruboziarnisty – gradacja od 80 do 100, zachowuje się jak papier ścierny, służy do zdejmowania tipsów. Pilnik średnioziarnisty – od 100 do 180, do podstawowego piłowania paznokcia, najbardziej powszechny i uniwersalny, zastępuje z pewnością pilniczki jednorazowe. Pilnik drobnoziarnisty – od 240 do nawet 500,, nadaje się do wygładzania naturalnej płytki. Polerka – do nawet 3000, wyrównuje powierzchnię, matowi, ale i nadaje blask płytce, używany najczęściej przez profesjonalne salony kosmetyczne
  • pilnik elektryczny do paznokci – inaczej zwany frezarką. Dzięki niej z łatwością i precyzją usuwamy skórki, piłując je i nadając im upragniony kształt.
  • kształt – obecnie na rynku znajdziemy pilniki proste, półokrągłe i w kształcie banana. Wszystkie one nie wpływają na efektywność produkty, a jego rodzaj powinniśmy dostosować do własnych preferencji

Ranking TOP5 pilników do paznokci

5.Szklany pilnik do paznokci Solingen

Ranking otwiera dwustronny pilniczek o długości 14 cm, który wykonany jest ze szkła. Ze względu na materiał i drobnoziarnistość idealnie nada się do paznokci łamliwych, naturalnych i sztucznych. Wycinanie laserowe szkła gwarantuje, że krawędzie są dobrze wygładzone i nie rozdwajają paznokcia, dzięki czemu paznokieć jest zdrowszy i trwalszy. Posiada certyfikaty i jest wyjątkowo trwały, przez co używać go mogą zarówno profesjonaliści, jak i początkujący. Piąte miejsce zajmuje ze względu na wysoką cenę – około 50 zł za sztukę.

d62fe58c76df0fbcd3c174ef038cbd30

4.Velvet Smooth elektroniczny system do pielęgnacji paznokci

Elektryczne narzędzie popularnej marki Scholl, która proponuje nam urządzenie uniwersalne, spełniające warunki “3 w 1”. Jedno urządzenie posiada trzy różne końcówki, spełniając przy tym trzy kroki pielęgnacyjne:
Krok 1. piłowanie- niebieska nasadka; krok 2. wygładzenie- turkusowa nasadka; krok 3. polerowanie- biała nasadka. Zestaw składający się z nakładem i głównego urządzenia to koszt około 90 zł.i scholl velvet smooth elektroniczny system do pielegnacji paznokci

bt przycisk sprawdz

3. Sally Hansen Ahead Of The Curve: Najlepszy pilnik szafirowy

Jeden z najbardziej wytrzymałych pilników, wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej formule i użytym materiałów można go swobodnie dezynfekować, a odpowiednie używanie zapewnia matową płytkę, idealną do nakładania barwnych lakierów. Doskonały również do użytku profesjonalnego. Koszt jednej sztuki nie przekracza 20 zł.

Sally Hansen Ahead Of The Curve

2. Sephora – Polerka do paznokci 4 etapy

Jedna z najbardziej wytrzymałych polerek na polskim rynku. Prostokątny bloczek składa się z 4 stopni, które zapewniają kształt i pięgny wygląd paznokcia. Turkusowa część nadaje kształt, czerwona wygładza, różowa poleruje, a biała nabłyszcza. Bloczek nadaje się do naturalnych paznokci, a regularne używanie zapewnia nam mocniejsze i zdrowsze paznokcie. Koszt bloczka wynosi około 20 zł.

m16130562 P2933013 princ medium

1.PILNIK DO PAZNOKCI ŁÓDKA 100/180 SEMILAC QUALITY

Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej podstawowy pilnik o gradacji 100/180 cm, który dzięki swojemu kształtowi doskonale wymodeluje płytkę paznokcia. Część prosta nada się do płytki w kształcie migdałka lub kwadratu, a okrągła pozwoli nadać okrągłego wału paznokciowego. Jego uniwersalność, trwałość i cena z pewnością odpowie na potrzeby każdej użytkowniczki, a tworzywo (sześciokrotnie cynkowane) nie ściera się po nawet kilku tygodniach. Cena za pilniczek wynosi około 6 zł.

pilnik dka 100180 semilac quality c 1

bt przycisk sprawdz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *