TOP 5 depilatorów – wybieramy najlepszy na rynku!

Chodzimy do kosmetyczek, kupując drogie zabiegi laserowego usuwania owłosienia na naszym ciele, zużywamy setki jednorazowych maszynek do golenia, szukamy sposobów na złagodzenie bólu po woskowej depilacji lub używamy kremów, które nie zawsze radzą sobie z twardymi włoskami.

Wśród tych wszystkich możliwości warto pamiętać o depilatorach, których obecny wybór na rynku naprawdę potrafi zaskoczyć. Które z nich kupić? Na co zwrócić uwagę?

Na co zwrócić uwagę kupując depilator?

Decydując się na zakup depilatora zwróć uwagę na kilka, podstawowych i najważniejszych właściwości:

  • rodzaj główki depilatora – głowica wyposażona w dyski jest dużo efektywniejsza i poradzi sobie z nawet grubym lub gęstym owłosieniem
  • opcja mycia pod wodą – dodatkowa opcja, idealna dla tych, którzy źle znoszą ból i docenią opcję depilacji na mokro. Zimna woda dodatkowo łagodzi podrażnienia.
  • podświetlenie – a dokładnie, podświetlanie depilowanego miejsca, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad miejscem golenia.
  • regulacja prędkości – im wolniejsze obroty tym mniej bolesny zabieg
  • nawiew powietrza – łagodzący podrażnienia i uczucie ciepła

Ranking TOP5 depilatorów

5. Depilator PHILIPS BRE620/00

Ranking otwiera idealny model, łączący w sobie jakość z atrakcyjną ceną. Doskonała opcja dla osób, które nie chcą przepłacać i nie mają doświadczenia w produktach do depilacji. W zestawie znajdują się trzy akcesoria, umożliwiającą depilowanie nóg, twarzy i pozostałych części ciała. Zakrzywiony uchwyt ułatwia sterowanie i pozwala na golenie pod kątem 90°. Główka wykonana jest z ceramiki, dzięki czemu jest trwała, a rozstaw 30cm pomaga na szybką depilację. Dodatkowo sprzęt posiada lampkę, która ułatwia proces golenia. Cena za zestaw to 240 zł.

philips satinelle advanced bre620 0012694812671 7

kup teraz button

4. Depilator PHILIPS BRP586/00

Niezwykle estetyczny i efektywne urządzenie do golenia, które wykonane jest z ceramicznego materiału o specyficznej, fakturowanej powierzchni. Główka pozwala na wyrywanie włosów nawet 4-krotnie krótszy niż w przypadku innych depilacji. Dyski obracają się nawet 2200 obr./min, dzięki czemu depilacja jest szybsza i sprawniejsza. Depilatora można używać zarówno pod prysznicem jak i w wannie, a wbudowana lampka ułatwia cały proces bezpośrednio pod taflą wody. Zestaw składa się aż z 9 części o różnych głowicach i co za tym idzie – różnych właściwościach. Cena za zestaw to około 600 zł.

brp586 00 0

kup teraz button

3.REMINGTON IPL6750 i-LIGHT Prestige

Trzecie miejsce zajmuje depilator laserowy, służący do depilacji zarówno strefy bikini, jak i pozostałych części ciała. Działające na podczerwień urządzenie trwale usuwa włoski, a nowoczesna technologia Advanced PROPULSE ogrzewa mieszki włosowe i przerywa cykl wzrostu. Na skutek absorbowania światła wzrost włosów jest hamowany, a ciało pozostaje przyjemnie gładkie. Produkt nie nadaje się do stosowania pod prysznicem lub w kontakcie z wodą. Pierwsze efekty widoczne są po 3 zabiegach, a regulacja odbywa się na pięciu poziomach. Oferta umożliwia wybór trzech różnych modeli, a wersja 6750 jest najbardziej rozbudowaną. Cena bez promocji ponad 1000 zł.

57

2.Depilator Philips Depilator IPL Lumea Prestige BRI953/00

Drugie miejsce zajmuje całkowicie innowacyjny produkt, który zyskuje uznanie na rynku depilatorów. Urządzenie działa na podczerwień, a delikatne impulsy światła naświetlają cebulki włosa, dzięki czemu te wypadają i odrastają dużo wolniej i rzadziej. Według badań, regularne stosowanie powoduje uszczerbek włosa w 90%, a wbudowana aplikacja pomaga stworzyć spersonalizowany program. Lampa zachowuje żywotność do nawet 20 lat, a wbudowany czytnik SmartSkin dostosowuje intensywność światła w sposób automatyczny. Cena za pełen zestaw 1300 zł.

res bf38171ba05dadf364cd7d63349daac0 full

kup teraz button

1. Depilator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5014

Złoty medal w rankingu zdobywa najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy depilator, z wbudowaną ochroną UV. Urządzenie odczytuje koloryt skóry i dobiera intensywność światła dzięki czemu skóra jest chroniona, zdrowa i niepodrażniona. Według statystyk depilacja nóg tym depilatorem trwa krócej niż 5 minut, a wbudowany tryb delikatny doskonale sprawdzi się dla osób o wrażliwej skórze i wysokiej wrażliwości na ból. 400 tysięcy impulsów starczą na ponad 20 lat użytkowania, a wbudowana aplikacja pozwala śledzić efekty. Cena za złotą wersję PL5014 to ponad 1500 zł.

kup teraz button

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest