Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 27 i 28 czerwca we Wrocławiu

Cudowne zapachy, najlepsze składniki, czyli naturalne kosmetyki, a do tego porady ekspertów – to wszystko we Wrocławiu! Zmieniaj nawyki, rób świadome zakupy! Zabierz ze sobą rodzinę, bliskich i znajomych i wprowadzajcie ideę powrotu do natury.
Czternasta edycja znanych targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty (www.targinaturalbeauty.pl) już 27 i 28 czerwca (w godz. 11-18) w Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Targi Natural Beauty to jedno z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym łącznie udział weźmie 120 wystawców. WSTĘP BEZPŁATNY

Pytaj, testuj, odkrywaj nowe!

Targi to jedyna taka okazja, dzięki której możesz poznać ludzi, którzy stworzyli i nierzadko sami przygotowali unikalne receptury kosmetyków. Posiadają wykształcenie, doświadczenie i szeroką wiedze z tej dziedziny. Problem z suchą skórą? Przesuszone włosy? A może, trudno dobrać kosmetyk do kąpieli dla dziecka? Podczas targów Natural Beauty znajdziesz odpowiedz na nurtujące Cię pytania oraz idealny kosmetyk na swoje problemy.

NaturalBeauty 2

Wielu wystawców oferuje różnego rodzaju próbki i testery, które możesz od razu wypróbować. Korzystaj z tej możliwości! Dzięki nim w mgnieniu oka poznasz pozytywne właściwości naturalnego kremu do twarzy, czy balsamu do rąk. Odkrywaj nowe kosmetyki, poznawaj ciekawe marki i manufaktury – czas otworzyć się na innowacyjne i naturalne kosmetyki!

Ekologiczny kosmetyk to również ekologiczne opakowanie

Odpowiednie opakowania kosmetyków, odgrywają dziś kluczową rolę. Zmiana ich na inne (te bardziej eko), nie powinna być tylko krótkim trendem. Każdy z nas powinien zwracać uwagę nie tylko na sam produkt, ale i na to w jakim opakowaniu się znajduje. Co roku setki ton plastiku zatruwa nasze środowisko. Na szczęście coraz więcej rodzimych marek, decyduje się na zmianę opakowania na biodegradowalne i bardziej przyjazne środowisku. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami, co motywuje branżę kosmetyczną do wielu zmian. Wiele sklepów zrezygnowało z plastikowych reklamówek – czas na kosmetyki! Podczas targów Natural Beauty odnajdziesz również te, stworzone z myślą o naszym zdrowiu i środowisku.

Kupuj polski produkt!

Wiesz, że kupując polski produkt wspierasz naszą rodzimą gospodarkę? Jeśli nie byłeś do tej pory fanem ekokosmetyków, koniecznie wybierz się na targi Natural Beauty. Zobacz, wypróbuj, poznaj, poczuj cudowny zapach naturalnych i najlepszych jakościowo substancji. Wszystko stworzone według indywidualnych receptur. Jeśli nie znasz jakiejś marki, to idealny czas, aby ją poznać, poszerzyć swoje kosmetyczne horyzonty i otworzyć się na nowe! Nie są to hurtowe produkty, tworzone w milionach sztuk. Spróbujesz – pokochasz – gwarantujemy Ci to! Według danych Expert Monitor obecnie 3 proc. sprzedawanych w Europie kosmetyków stanowią produkty naturalne i organiczne. W ubiegłym roku Polacy wydali 1,9 mld euro na naturalne kosmetyki, co stanowi 14 proc. wzrost. Dzięki temu jesteśmy dobrej myśli, że coraz więcej osób wybiera produkty naturalne, organiczne – po prostu zdrowe. Bądź eko, dbaj o środowisko, dostarczaj swojej skórze tylko najlepszych składników.

Natural Beauty poziom

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Natural Beauty. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/543463423135648
www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
27-28 czerwca 2020 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

W dniach 27 i 28 czerwca w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:

 • Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting vol. 24 – oryginalne, niebanalne ubrania, biżuteria, dodatki i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
  www.fashionmeeting.pl
  www.facebook.com/events/310401372957958
 • Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji vol. 4 – to prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i sztuki.
  www.targiplakatuiilustracji.pl
  www.facebook.com/events/669921900198431
 • Zielono Mi – strefa roślin, kwiatów i dekoracji
  www.targizielonomi.pl
  www.facebook.com/events/177582790215942
 • Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów i restauracji
  www.dzikauczta.pl
  www.facebook.com/events/520401355184355

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Xmas Market, Hygge Festiwal, Dzika Uczta

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *