Receptury babuszki Agafii – siła rosyjskich kosmetyków

Właściwa pielęgnacja skóry to podstawa pięknego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Wśród różnego rodzaju preparatów kosmetycznych dostępnych na rynku warto zwrócić szczególną uwagę na kosmetyki Babuszki Agafii. Przygotowane wyłącznie na bazie naturalnych składników specyfiki dobroczynnie oddziałują na skórę, gwarantując jej jędrność i gładkość oraz optymalne nawilżenie. A to nie wszystkie ich zalety.

Jak powstały kosmetyki Babuszki Agafii i komu zawdzięczają swoją nietypową nazwę? Historia tych preparatów zaczęła się wiele lat temu i jest ściśle związana z działalnością syberyjskiej zielarki o nazwisku Agafya Tihonovna Ermakova. Przez lata swojej pracy opracowała ona pokaźny zbiór rozmaitych receptur ludowych o zadziwiających właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. W oparciu o ten zbiór stworzono wyjątkową linię rosyjskich kosmetyków do ciała, twarzy, paznokci oraz włosów. Wysokiej jakości specyfiki wyróżniają się unikalną formułą, która bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Kosmetyki Babuszki Agafii zawierają ekstrakty z różnych roślin, m.in.:

  • cedru;
  • mydlnicy lekarskiej;
  • brzozy;
  • łopianu;
  • maliny moroszki.

Stworzone preparaty poddano serii szczegółowych badań i testów, na podstawie których wyodrębniono najskuteczniejsze i najbardziej wszechstronne w zastosowaniu specyfiki. Wszystkie one pozbawione są szkodliwych barwników, konserwantów oraz parabenów. Kosmetyki Babuszki Agafii są zatem szczególnie cenione przez zwolenniczki ekologicznego stylu życia.

Wybór różnego rodzaju kosmetyków dla każdego

Postać Agafii firmuje aż kilkanaście marek różnego rodzaju preparatów pielęgnacyjnych. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • Białą Agafię – kosmetyki do pielęgnacji twarzy i włosów składające się w ponad 95% ze składników pochodzenia naturalnego;
  • Banię Agafii – wysokiej jakości preparaty do twarzy, ciała, włosów oraz paznokci;
  • Apteczkę Agafii – w skład linii wchodzą zarówno preparaty do pielęgnacji włosów, jak i sole do mycia stóp;
  • Trawy i Zioła Agafii – marka słynąca głównie z najwyższej jakości preparatów do kąpieli.

Wszystkie kosmetyki Babuszki Agafii nadają się do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Za ich główne zalety uznaje się jakość, naturalność oraz przydatność. Wyróżnia je także atrakcyjna cena.

zdrowewlosy2
Kosmetyki do włosów – wizytówka marki

Markowe preparaty kosmetyczne nadają się do pielęgnacji różnych części ciała. Największym uznaniem wśród użytkowniczek cieszą się jednak preparaty do pielęgnacji włosów. Wysokiej jakości maski drożdżowe oraz szampony zawierają starannie dobrane olejki oraz ekstrakty z kwiatów i ziół zmieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach. Tak przygotowane kosmetyki Babuszki Agafii stanowią idealne połączenie pięknego zapachu i skuteczności działania. Idealnie nadają się one do stosowania zarówno w przypadku włosów normalnych, jak i skóry głowy wykazującej tendencję do przesuszania się bądź przetłuszczania.

Przy pomocy odpowiednio dobranych preparatów można zwalczyć właściwie każdy problem z włosami, niezależnie od tego, czy jest to łupież, czy też łamliwość lub skłonność do nadmiernego wypadania. Kosmetyki Babuszki Agafii dostępne są w bardzo wygodnych opakowaniach. Często są to wygodne, zamykane saszetki, których nie trzeba zużyć zaraz po otwarciu. Szczelne opakowania zapobiegają zwietrzeniu specyfiku.

Kosmetyki Babuszki Agafii warto stosować regularnie. Tylko wtedy można bowiem liczyć na wysoką skuteczność efektów kuracji pielęgnacyjnej włosów, jak również innych partii ciała.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest