Kosmetyki naturalne marki Hagi

Polskie kosmetyki naturalne zdobywają sobie coraz większą popularność. Głośno robi się zresztą na ich temat zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Analizując nowości rynkowe nie można przeoczyć kosmetyków Hagi, warto więc zadać sobie pytanie o to, czego się po nich spodziewać.

Firma i jej filozofia

Kosmetyki Hagi powstały na bazie założenia, że chemia i natura wcale nie muszą stać w opozycji do siebie. Przeciwnie, są wielkim darem dla ludzkości i to właśnie ich zgodna współpraca jest w stanie przynieść najlepsze rezultaty. To właśnie surowce pochodzące z natury leżą u podstaw każdego z produktów, osoby odpowiedzialne za ich tworzenie nie chcą jednak, aby naturalność była jedynym atutem kosmetyków. Każdy z nich powstaje po to, aby przynosić długotrwały efekt, wspierać proces nawilżania skóry, odżywiać ją i natłuszczać. Kosmetyki Hagi to przy tym delikatna pielęgnacja, która nie ingeruje w naturalne mechanizmy organizmu ograniczając się do pobudzania go i zachęcania do bardziej intensywnej pracy.
Niezwykła filozofia firmy wyraża się także w ofercie przygotowanej przez Hagi. Kosmetyki zwykle oferowane są w krótkich seriach. Zmieniają się w zależności od sezonu, bazują przy tym na lokalnych surowcach roślinnych. Na to, że serie są krótkie wpływ ma również to, że kosmetyki Hagi są tworzone ręcznie. Wszystko odbywa się zresztą w zgodzie z najwyższymi standardami i nie ma mowy o ich modyfikowaniu tylko dlatego, że dana seria cieszy się większą popularnością niż inne. Co również warte podkreślenia, kosmetyki Hagi bazują na autorskich recepturach. Oryginalne są także pomysły na opakowania. Osoba wchodząca w posiadanie każdego z kosmetyków może więc mieć pewność, że do jej rąk trafia produkt wyjątkowy.

Najciekawsze kosmetyki Hagi

Mówiąc o tych kosmetykach Hagi, które zrewolucjonizowały krajowy rynek nie można nie wspomnieć o szczególnym kremie, który z powodzeniem można stosować zarówno pielęgnując twarz i ręce, jak i ciało. Multikrem od Hagi zwraca na siebie uwagę swoją wielofunkcyjnością, z cała pewnością nie jest ona jednak wcale jego jedyną zaletą. Krem posiada również naturalne filtry UV zapewniające jego użytkownikom ochronę przed szkodliwym promieniowaniu, a ponieważ jest bardzo wydajny, nawet w niewielkich dawkach jest w stanie wywiązać się ze stawianych sobie zadań. Osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii chwalą go również dlatego, że ma lekką formułę. Ta nie tylko nie obciąża skóry, ale również nie zostawia na niej filmu. Jeśli doda się do tego wyjątkowy zapach z wyczuwalną nuta trawy cytrynowej, wanilii, szałwii, grapefruita oraz cedru, zaskoczeniem nie będzie to, że multikrem jest kosmetykiem, z którym niełatwo się rozstać.

hagi swieca

Jeśli jednak mielibyśmy wskazać produkty, dzięki którym kosmetyki Hagi zaistniały nie tylko na polskim rynku, z pewnością byłyby to w pierwszej kolejności świece sojowe. Już pierwszy kontakt z nimi zachwyca, nie może być jednak inaczej skoro ich znakiem rozpoznawczym jest oryginalny, cudowny zapach. Nietrudno się jednak domyślić, że nie mamy wcale do czynienia z ich jedynym atutem. Trudno zignorować przecież sam surowiec, z którego powstają świece, ściśle związany z filozofią firmy zakładającą, aby zawsze sięgać ku temu, co jest najbliższe naturze. Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina, a co za tym idzie, możemy cieszyć się jego zapachem bez obaw o to, że nasza aktywność przyczyni się do wzrostu emisji szkodliwych toksyn do środowiska naturalnego. Sam zapach także zasługuje na uwagę. Propozycje Hagi zrywają z konwencjonalnymi zapachami zapraszając nas do uczestnictwa w prawdziwej podróży w nieznane. Świece sojowe mogą być więc niezwykłymi upominkami, zarówno takimi, które wręcza się bliskim nam osobom, jak i takimi, które sami sobie możemy podarować z radością.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest