III Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w kwietniu w Targach Kielce

Targi Kielce znów zamienią się w ogromny salon odnowy biologicznej. Od 20 do 22 kwietnia trwać będzie wystawa Heath&Beauty. Na gości odwiedzających wydarzenie czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci. Nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

HB baner 600 x 300 px 01

Kompleksowe usługi dla ciała – tak można w skrócie zapowiedzieć targi Health & Beauty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące gości, którzy z ciekawością testują nowoczesne rozwiązania kosmetyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także masaże czy inne zabiegi relaksacyjne.

Salony kosmetyczne i pielęgnacja twarzy

Zmieniający się klimat, praca i stres powodują, że nasza skóra wygląda nieestetycznie. Szary odcień naskórka czy podkrążone oczy to objawy zmęczenia, z którymi jednak można walczyć. Swoją ofertę na targi Health & Beauty szykują salony kosmetyczne. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zapoznać się z możliwościami specjalistów, ale także przetestować proponowane przez nich rozwiązania. Dzięki temu nasza skóra znów będzie rozpromieniona i świeża.

Medycyna estetyczna

Swoje miejsce na targach Health & Beauty odnajdą także gabinety medycyny estetycznej. Upiększanie ciała za pomocą skalpela czy igły przestało być już tematem tabu. Na zabiegi decyduje się coraz więcej Pań, które nie tylko chcą poprawić swój wygląd, ale także poczuć się lepiej. Co ciekawe wiele gabinetów proponuje także zbiegi dla Panów.

Nowoczesne rozwiązania dla zdrowia

Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce to także możliwość skorzystania z rad profesjonalistów dbających o zdrowie. Wśród wystawców nie zabraknie salonów optycznych, ale także firm proponujących innowacyjne rozwiązania diagnostyczne. Dodatkowo na wszystkie Panie czekać będzie cytobus, w którym można będzie wykonać badanie profilaktyczne.

Moc spotkań

Tegoroczne targi Health & Beauty to także prelekcje i spotkania z profesjonalistami. Podczas trzech dni wydarzenia nie zabraknie rozmów na tematy urody, zdrowia i dobrego samopoczucia. Warto dodać, że konferencje będą dedykowane osobom w różnym wieku, z różnymi problemami. Prelegenci dotkną tematów związanych między innymi problemem chudnięcia czy chorobą Hashimoto.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *