Idealna skóra dzięki mezoterapii igłowej!

Marzy Ci się piękna skóra bez niedoskonałości? Chciałabyś odmłodzić twarz, wygładzić zmarszczki i poczuć się pewniej? Mamy dla Ciebie rewolucyjny zabieg, który przywróci dawny blask Twojej skórze! Efekty mezoterapii igłowej zachwycają kobiety na całym świecie! Poznaj bliżej zalety tego zabiegu.

Mezoterapia igłowa – co to takiego?

Zabieg mezoterapii służy do regeneracji głębokich warstw skóry. Często stosuje się ją profilaktycznie w celu opóźnienia procesu starzenia. Technika mikronakłuć wykorzystuje przerwanie ciągłości skóry do stymulacji naskórka i skóry właściwej. Dzięki zabiegowi poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Zastosowane preparaty docierają w głębokie warstwy skóry i mają możliwość szerszego zakresu działania. Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty: odżywienia skóry, poprawy jej gęstości, spłycenia zmarszczek i dotlenienia komórek.

Na co działa zabieg mezoterapii igłowej?

  • odmładzanie skóry – zabieg mezoterapii igłowej pomoże Ci odmłodzić skórę twarzy poprzez zastosowanie odpowiednich preparatów odżywczych. Potrzeba ok. 5 – 6 zabiegów wykonywanych średnio co dwa tygodnie.
  • redukcja cellulitu – jest świetna w walce z niechcianą pomarańczową skórką! Rozbija złogi tłuszczowe i powoduje widoczną redukcję cellulitu. Efekty widoczne są zwykle po 5 zabiegach wykonywanych średnio co dwa tygodnie lub raz w miesiącu.
  • porost włosów – mezoterapia igłowa jest nieoceniona w walce z łysieniem! Znakomicie sprawdza się się w leczeniu skóry głowy, gdzie problemem są wypadające, cienkie i łamliwe włosy. Koktajle odżywcze zawarte w preparatach stosowanych do mezoterapii pobudzają krążenie krwi, aktywują wzrost i przeżycie mieszków włosowych. Zwykle potrzeba ok. 6 zabiegów wykonywanych co tydzień lub co dwa tygodnie.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym. Jej efekty będą długotrwałe jeżeli połączymy serię z właściwą dietą oraz zdrowym trybem życia.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii igłowej

Przez mniej więcej 48 godzin po zabiegu należy zrezygnować z sauny, basenu, solarium oraz unikać opalania. Warto zrezygnować używania szorstkich ręczników i preparatów na bazie alkoholu oraz nie wykonywać masażu skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia mezoterapii igłowej?

  • ciąża i karmienie piersią
  • alergia na składniki zawarte w preparatach
  • cukrzyca
  • opryszczka, grzybica, bakteryjne infekcje skóry i stany zapalne
  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
  • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest