Udany seks: zaskocz go w łóżku

Wszyscy lubimy miłe niespodzianki, a te erotyczne w szczególności. Ale co to właściwie znaczy: zaskoczyć faceta w łóżku? Czy naprawdę chodzi o wymyślenie kolejnej sypialnianej nowości? Czy ciągła pogoń za erotycznym newsem przyniesie upragniony efekt, czy raczej jest to droga donikąd, czyli napędzanie wiecznie niezaspokojonego apetytu na seksualne nowinki?

Czytając kobiece fora można odnieść wrażenie, że z jednej strony chcemy być nowoczesne, wyzwolone i otwarte na nowe techniki seksualne, ale jednocześnie wstydzimy się swojej nagości i jesteśmy najostrzejszymi krytykami własnych ciał. Łatwiej nam odegrać „seksualny teatrzyk” niż w spontaniczny sposób rozebrać się przed mężczyzną.

Od czego więc zacząć, by stać się zaskakująco atrakcyjną kochanką? Najlepiej od siebie.

Czy lubisz swoje ciało i seks? Odpowiedz sobie szczerze, bo bez tego ani rusz. Udawanie seks bomby spali na panewce, możesz być pewna. Seks bombą trzeba się czuć. Dlaczego to takie ważne? Bo to właśnie Twoja seksualna naturalność zrobi na Twoim partnerze piorunujące wrażenie. Wszelka sztuczność, choćby najbardziej wyuzdana, nie jest pociągająca.

Pochwal się swoją seksualną energią. To naprawdę jest powód do dumy. Mężczyźni są wzrokowcami i uwielbiają patrzeć na kobietę, która dobrze czuje się we własnej skórze, będącej w danej chwili jej jedynym odzieniem. Najsilniejszym męskim afrodyzjakiem jest widok podnieconej partnerki, a niestety część kobiet, nie wiedzieć dlaczego, wstydzi się swioch seksualnych reakcji. Wyluzuj i zaskocz go swoim „bezwstydem”. Efekt murowany.

Bądź intrygująca. Nie odsłniaj od razu wszystkich atutów. Odrobina tajemniczości, szczególnie na początku, zawsze się przydaje. Stopniowo budując napięcie wzmacniasz efekt końcowy. Zbyt śmiały strój czy prowokujące zachowanie nie pozostawia miejsca na niedomówienia podgrzewające atmosferę. Trudno zaskakiwać w łóżku, wykładając wszystkie karty na stół jeszcze przed progiem sypialni.

Oczywiście nie wypada nie wspomnieć o znanych, ale wciąż niezawodnych sposobach robienia wrażenia na mężczyźnie. Nigdy nie zawiedzie seksowna bielizna i zmysłowe perfumy. Zawsze zaskakujące i mile widziane jest przejęcie przez partnerkę inicjatywy w sypialni. Wprowadzenie szczypty drapieżności w dotychczasowy grzeczny seks i porcyjka wyuzdanych słówek z pewnością spowodują, że partner spojrzy na ciebie inaczej. A o to przecież chodzi, prawda?

Udany seks: zaskocz go w łóżku
Ocen ten wpis