Xenical lek na dodatkowe kilogramy

Odchudzanie wspierane przez dobre, wysokiej jakości suplementy diety, takie jak Xenical, potrafi przynieść nadspodziewane efekty. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po tabletki na odchudzanie Xenical. Co mają w swoim składzie i jak oddziałują na organizm człowieka?

Tabletki odchudzające Xenical

Preparat Xenical to lek, a nie suplement diety. Dlatego można go kupić jedynie w aptece, na receptę wydaną przez lekarza. Producent zapewnia, że dzięki niemu szybciej zaczniemy tracić zbędne kilogramy i spalać znienawidzony tłuszcz. Tabletki Xenical występują w postaci kapsułek i mają działać na redukcję masy ciała człowieka. Tabletki zapobiegają wchłanianiu 30 proc. tłuszczu, który spożywamy każdego dnia wraz z ulubionymi, ale niekoniecznie zdrowymi potrawami.

Skład Xenicalu

Substancją czynną wchodzącą w skład Xenicalu jest Orlistat, będący lekiem dostępnym wyłącznie na receptę. Sam Xenical również należy do grona leków, a nie suplementów diety. Orlistat to substancja odpowiadająca za zmniejszenie wchłanianie tłuszczów wraz z pożywieniem. Tłuszcz nie magazynuje się w organizmie, a wydalany jest w momencie opróżnienia.

Dla kogo przeznaczony jest Xenical?

Aby lekarz przepisał lek na receptę Xenical jako środek wspomagający odchudzanie, pacjent musi mieć co najmniej 30 kg nadwagi. Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek leku dziennie.

Możliwe negatywne efekty uboczne

Stosując tabletki odchudzające Xenical można oczekiwać utraty zbędnych kilogramów szybciej, niż by miało to miejsce przy zastosowaniu wyłącznie diety. Jednak po jego odstawieniu, niektóre kobiety skarżyły się na efekt jo-jo. Przy zażywaniu Xenicalu może dojść do rozstroju żołądka i obniżenia samopoczucia. To jedne z negatywnych skutków ubocznych odchudzania z wykorzystaniem Xenicalu. Inne to bóle brzucha, plamienie tłuszczowe, częste oddawanie stolca czy biegunki.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *