Titan’s Rage – przedtreningówka, z którą możesz więcej!

Kulturyści i zwykli pasjonaci siłowni mogą wybierać z całej masy różnego typu produktów, które pomagają w realizacji ich celów. Kreatyna, białko, spalacze tłuszczu – każdy z tych produktów spełnia konkretne zadania. W tym segmencie znalazło się też miejsce dla przedtreningówek. Są to preparaty, które stosuje się, jak sama nazwa mówi, przed treningiem, po to, by ten był jak najbardziej efektywny.

Jedną z najbardziej popularnych przedtreningówek obecnie dostępnych na polskim rynku jest Titan’s Rage. Jej przykład dobrze pokazuje, jaka powinna być dobra przedtreningówka, by spełniać oczekiwania użytkowników.

Titan’s Rage – przedtreningówka na bogato

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że solidnie przeprowadzony trening to podstawa, jeśli chcemy osiągnąć sukces na siłowni i zbudować męską sylwetkę. Dobra przedtreningówka jest tak ważna, ponieważ pozwala trenować na 100% i zwiększyć efektywność, a co za tym idzie, pomaga szybciej osiągnąć założone rezultaty.

Tak działa Titan’s Rage, przedtreningówka, która powstała przy współpracy z kulturystami i specjalistami od żywienia. Titan’s Rage przede wszystkim wyraźnie podnosi poziom energii w czasie treningu i zwiększa wytrzymałość. W czasie treningów z Titan’s Rage każde powtórzenie jest bardziej efektywne, można trenować mocniej i dłużej. Jest to zasługą kompozycji odpowiednich składników, z których każdy spełnia określone zadanie i daje konkretne rezultaty.

04

kup teraz button

Innowacyjna formuła

Kofeina dodaje energii, niweluje zmęczenie, podnosi koncentrację. Te czynniki przyczyniają się do lepszego wykorzystania każdej minuty treningu.

Tauryna ma wpływ na wytrzymałość i dodaje energii. Wykazuje działanie antykataboliczne, czyli chroni mięśnie przed procesem rozpadu. Ponieważ pobudza organizm do produkcji insuliny, która jest hormonem anabolicznym, wpływa też na rozbudowę mięśni. Kolejną jej ważną funkcją jest udział w transporcie kreatyny do mięśni.

Niektórych może dziwić zielony jęczmień w składzie przedtreningówki. Jego obecność jest jednak w pełni uzasadniona i świadczy o innowacyjnym podejściu producenta. Zielony jęczmień spełnia w składzie bardzo ważne zadanie. W trakcie ćwiczeń dochodzi do zakwaszania organizmu, co przekłada się na utratę sił. Zielony jęczmień odwraca ten proces i pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową. Efekt? Likwidacja zmęczenia.

Kolejnym składnikiem obecnym w formule Titan’s Rage jest chlorella. Działanie tej algi jest zbliżone do działania kofeiny. Jej głównym zadaniem jest dostarczenie energii. Do tego zawiera białko i aminokwasy BCAA.

Warto zwrócić uwagę na to, że w Titan’s Rage znalazło się 5 substancji aktywnych (oprócz wymienionych jeszcze sproszkowany pieprz Cayenne). Niektórzy mogą powiedzieć, że to niedużo, ale dzięki takiemu zabiegowi w każdej kapsułce zmieściła się po prostu większa dawka poszczególnych składników. A jak wiadomo większa dawka to mocniejsze rezultaty.

Podsumujmy, co zapewnia przedtreningówka Titan’s Rage:

  • dodaje energii
  • zwiększa wytrzymałość
  • pozwala ćwiczyć dłużej i mocniej
  • zwiększa koncentrację
  • zmniejsza zmęczenie
  • reguluje równowagę kwasowo-zasadową

Przede wszystkim bezpieczeństwo!

Osoby trenujące na siłowni zwykle cenią zdrowie i stawiają na naturalne produkty. Dlatego producent oparł Titan’s Rage na naturalnych składnikach i zadbał, by nie dawały skutków ubocznych. Skład jest oczywiście wolny od niedozwolonych i zakazanych substancji.

Pakiety dla każdego

Zamawiając produkt możemy wybrać najbardziej dogodną dla nas opcję. Większe pakiety dają możliwość stosowania produktu przez dłuższy czas, jednak przede wszystkim są w bardziej atrakcyjnej cenie. Jest to spowodowane rabatami i obecnością darmowych opakowań.

Opinie na forach kulturystycznych pokazują jak działa Titan’s Rage

„Wybitny pre-workout. Daje dobrego kopa. Zawszę jak wezmę przed treningiem to potem mam niezłą parę i mogę dłużej trenować. Zmiana jest widoczna, bo wcześniej dość szybko łapało mnie zmęczenie i już nie dawałem rady. Teraz to ja wyznaczam kiedy koniec, a nie mój odmawiający posłuszeństwa organizm.” Mateusz, Rzeszów

„Sporo moich kumpli używa Titan’s Rage. Ja brałem co innego, ale nie byłem do końca zadowolony – ta energia wydawała mi się za mała. Spróbowałem z Tytanem no i powiem wam ze poczułem różnicę. Od razu poczułem, że trenuję lepiej i że mogę więcej. Czułem, że mogę przekraczać bariery. Udało mi się pobić swoje dotychczasowe rekordy. Każdemu powtarzam, że dobry przedtrening to podstawa, jeśli chcesz mieć dobre wyniki na siłce.” Grzesiek, Lublin

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest