Plastry odchudzające – Slim Sticks

Środki na odchudzanie mogą mieć różną formę stosowania. Najbardziej powszechnie suplementy sprzedawane są w formie tabletek i kapsułek do przyjmowania doustnie. Natomiast Slim Sticks to coś zupełnie innego. Producent nadał im formę plastrów odchudzających. Czy działają i w jaki sposób substancje wspomagające odchudzanie mają za ich pośrednictwem dostać się do organizmu użytkownika?

Plastry odchudzające – Slim Sticks

Slim Sticks to czterowarstwowe plastry wspomagające odchudzanie, polecane wszystkim osobom, które chciałyby pozbyć się nadmiaru kilogramów. Same nie są w stanie odchudzać, ale w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną, zwiększą tempo metabolizmu, zmniejszając przy tym wchłanianie tłuszczów. Producent plastrów na odchudzanie zapewnia, że jest to w pełni innowacyjny produkt.

Jak działają plastry Slim Sticks?

Slim Sticks mają cztery warstw, z których każda odpowiada za inną fazę przenikania substancji aktywnych do organizmu człowieka. Stopniowo uwalniają one aktywne cząsteczki.

Faza 1 – uwalniane są w pierwszej kolejności cząsteczki kwasu hydroksycytrynowego, zawartego w Garcinia Cambogia, które motywują organizm do szybszego spalania nagromadzonej pod skórą tkanki tłuszczowej oraz glukozy.

Faza 2 – dostarczane są organizmowi składniki spowalniające przyswajanie cukru i wpływające na zahamowanie apetytu, dzięki czemu jemy mniej.

Faza 3 – uwalniane będą specjalne antyoksydanty, odpowiedzialne za walkę z wolnymi rodnikami i jednoczesne oczyszczanie krwi z toksyn.

Faza 4 – ostatni etap, podczas którego przyspieszany jest nawet trzykrotnie metabolizm, czyli tempo przemiany materii.

Plastry wspomagające odchudzanie Slim Sticks naklejane są na skórę i od tego momentu zaczynają wnikać w nią substancje odpowiedzialne za przyspieszanie procesu odchudzania oraz blokowania odkładania się tkanki tłuszczowej. Plastry mają redukować apetyt, wspomagać redukcję poziomu tzw. złego cholesterolu, oczyszczać organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, a nawet wygładzać i ujędrniać skórę.

Ile kosztuje Slim Sticks?

Plastry Slim Sticks można kupić na stronie internetowej oficjalnego dystrybutora tego środka na odchudzanie. Cena za jedno opakowanie wynosi 147 zł.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *