Re:nev Skin – wygładzenie zmarszczek bez użycia skalpela

Dążenie do wiecznej młodości towarzyszy człowiekowi od wieków. Wystarczy przypomnieć eliksiry młodości z różnych legend, podań i mitów. Dziś też jak najdłuższa młodość i witalność to marzenie wielu osób. Zresztą kto z nas tak naprawdę nie pragnie zatrzymać młodego wyglądu na dłużej? Na szczęście producenci kosmetyków i suplementów diety w tym względzie szczególnie mocno rozpieszczają konsumentów. Klienci mogą wybierać z ogromnej liczby produktów, które dbają o młody wygląd i chronią skórę przed zmarszczkami. Ale tylko raz na jakiś czas pojawia się preparat prawdziwie wyróżniający się spośród innych swoją formułą, działaniem i skutecznością. Takim produktem jest Re:nev Skin.

Re:nev Skin – alternatywa dla zabiegów chirurgicznych

Re:nev Skin to kapsułki, które według wielu z powodzeniem mogą być alternatywą dla zabiegów wygładzania zmarszczek. Produkt swoją skuteczność zawdzięcza współdziałaniu odmładzających substancji – kwasu hialuronowego, biotyny, kolagenu – z antyoksydantami, które likwidują wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie.

RNS photo 1

kup teraz button

Dostarczając skórze kwas hialuronowy, kolagen, biotynę, cynk czy selen, Re:nev Skin sprawia, że skóra odzyskuje młodszy wygląd, jędrność i nawilżenie, a zmarszczki zostają zlikwidowane.

1.Ochrona przed zmarszczkami

Formuła Re:nev Skin zapewnia kompleksową ochronę przed zmarszczkami. Pod tym pojęciem należy rozumieć nie tylko ochronę przed powstawaniem nowych zmarszczek, ale również to, że preparat wygładza i spłyca już istniejące zmarszczki, uzupełniając ubytki w kolagenie. Trzeba pamiętać, że kolagen to podstawowy budulec skóry. Z wiekiem powstaje go coraz mniej, a takie czynniki jak stres oksydacyjny powodują jego niszczenie. W formule Re:nev Skin zastosowano powszechnie uważany za najlepszy kolagen morski, który wyjątkowo dobrze się wchłania i jest podobny w swojej budowie do kolagenu ludzkiego.

2.Optymalne nawilżenie, jędrność, koloryt

Re:nev Skin to też głębokie, mocne nawilżenie skóry, jędrność, poprawa kolorytu i ochrona przed przebarwieniami. Wiele z tych efektów to zasługa kwasu hialuronowego – to on nawilża, poprawia elastyczność i koloryt.

3.Ochrona przed stresem oksydacyjnym

Re:nev Skin to skuteczna ochrona przed wolnymi rodnikami, które mają niszczący wpływ na komórki całego organizmu, w tym przede wszystkim na komórki skóry.

4.Troska o włosy i paznokcie

Re:nev skin został opracowany z myślą o osobach chcących zadbać o zdrowie i wygląd swojej skóry. Niejako przy okazji powstał jednak produkt, który idealnie dba również o włosy i paznokcie. Jest to zasługa biotyny, cynku i selenu. Szczególnie cenna dla włosów jest biotyna, ponieważ wzmacnia je i przeciwdziała ich wypadaniu. Cynk reguluje wydzielanie sebum i pomaga zachować zdrowie włosów i paznokci. Podobnie rzecz się ma z selenem, który dodatkowo jest również ważnym przeciwutleniaczem.

Preparat może pochwalić się wysoką zawartością poszczególnych składników. W dziennej dawce jest 400% biotyny, 150% cynku i selenu czy 400 mg kolagenu.

Walka z wolnymi rodnikami

Ważną cechą Re:nev Skin jest to, że ten preparat chroni przed wolnymi rodnikami, które są jedną z głównych przyczyn starzenia. Wolne rodniki to atomy tlenu, którym z jakiegoś powodu brakuje elektronu (normalnie mają one parzystą ich liczbę). W tej sytuacji są one zmuszone „podkraść” go z otoczenia, np. ze zdrowych komórek, w ten sposób prowadząc do ich uszkodzenia. Niestety szczególnie podatny na działanie wolnych rodników jest kolagen. Co gorsza, wolnych rodników nie da się uniknąć, ponieważ ich powstawanie jest nierozerwalnie związane np. z oddychaniem! Jednak dzięki obecności mocnych przeciwutleniaczy, Re:nev Skin niweluje ich działanie.

Działanie od wewnątrz – by składniki dotarły do każdego miejsca skóry

Wiele preparatów na skórę ma postać kremów, ale producenci Re:nev Skin postawili na inną formę – kapsułek do łykania. Według wielu taka postać przynosi więcej korzyści, ponieważ dostarczając ważne składniki od środka zostają one rozprowadzone po całym organizmie. Działają wszędzie, a nie tylko w miejscu posmarowanym kremem.

Pakiety dla każdego

Potencjalny klient może dla siebie wybrać pakiet z taką ilością opakowań, jaka mu pasuje. Większa ich ilość to też zwykle lepsza cena za pojedyncze opakowanie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest