Profolan – czyli jak zatrzymać łysienie?

Łysienie męskie, wynikające z nadmiar stresu czy zaburzeń hormonalnych, to jeden z najpopularniejszych bolączek. Coraz częściej słyszy się o ampułkach i szamponach, które mają pobudzić cebulki włosa do wzrostu. Profolan działa “od środka”, stymulując włosy, w sposób całkowicie bezpieczny i naturalny.

profolan

Profolan – działanie

Zadaniem preparatu jest wzmocnienie mieszków włosowych, których osłabienie przyczynia się do ich wypadania czy siwienia. Oprócz wzmocnienia już powstałych mieszków, gwarantuje powstawanie nowych, które zagęszczą włosy, dając

przy tym zdrowy i naturalny wygląd. Co ważne, działanie jest skierowane do osób, których efekt łysienia wynika z procesów naturalnych (np. wieku), ale także dla tych, którzy zmagają się z problemem na tle zdrowotnym (np. wady genetyczne, niewłaściwy tryb życia, stres). Jest to niezwykle popularny produkt na zachodzie, zwłaszcza na rynku amerykańskim. Od stosunkowo niedawna zalewa polski rynek zdobywając przy tym popularność i coraz to lepsze recenzje.

Profolan- skład

Cały skład produktu opiera się na naturalnych składnikach, witaminach i minerałach, które dbają na nasz organizm w sposób kompleksowy. Głównym tajemniczym środkiem jest zawarcie Glow3. Mimo iż brzmi on dziwnie, jest w 100% naturalny. Kompleks tego typu to fachowa nazwa na mieszankę ze skrzypu polnego pokrzywy, witamin z grupy E i B. Tego typu zestaw gwarantuje poprawę stanu owłosienia po około 90 dniach (3 miesiącach) regularnego stosowania.

Profolan – skuteczność

Produkt jest stosunkowo nowy na rynku, więc recenzji potwierdzających skuteczność jest niewiele. Mmo to, sprzedaż produktu jest wyjątkowo wysoka, dzięki zdobytej sławie na amerykańskim rynku. Badania przeprowadzone przez producenta udowodniły iż obecna skuteczność preparatu oscyluje w granicach 90% ( 9 na 10 mężczyzn zauważyło zdecydowaną i zauważalną poprawę).

efektglowna3

Profolan – gdzie kupić i jaka jest jego cena?

Cena zależy od wyboru pakietu, na który przyjdzie nam się zdecydować. Jedno opakowanie, gwarantujące nam zapas na 1 miesiąc, to koszt 199zł. Im większy pakiet (wydajność na 3 lub 6 miesięcy użytkowania), tym cena za każdy produkt spada (nawet do 99zł za opakowanie). Do każdego zamówienie należy doliczyć również koszty przesyłki. Najbezpieczniej jest zdecydować się na zakup przez stronę producenta. Gwarantujemy sobie w ten sposób oryginalność produktu i bezpieczne, wiarygodne źródło dostawcy. W niesprawdzonych sklepach internetowych łatwo o zniżki, ale także o … niedziałające podróbki.

IMG 17221

kup teraz button

Profolan- skutki uboczne

Zważywszy na zawarte w produkcie naturalne składniki – skutki uboczne występują bardzo rzadko. Największą ostrożność powinny zachować osoby cierpiące na alergię, bowiem niepożądane działania mogę wynikać z nietolerancji poszczególnych składników preparatu. Pamiętajmy iż, ze względu na nasze bezpieczeństwo, udać się do lekarza po konsultację i pełną zgodę zażywania tego typu środków. Nie przekraczajmy również zalecanej, miesięcznej, dawki (2 tabletki na dobę, zażywane podczas posiłku).

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest