Problem z żylakami? Sprawdź właściwości Varikosette!

Żylaki to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Powstają one na skutek bardzo aktywnego trybu życia lub wielogodzinnego stania. Najczęściej przejawiają się nieestetycznymi plamami, które oprócz aspektów wizualnych niosą za sobą znaczące wpływy dla naszego zdrowia. Żylaki potrafią być bolesne, a w skrajnych przypadkach, zagrażają naszemu życiu, narażając nas tym samym na powstawanie tzw. zatorów. W tym celu warto jest prowadzić profilaktykę oraz odpowiednie leczenie, na skutek którego cieszyć się będziemy zdrowymi i pięknymi nogami. Tu z pomocą przyjść może maść Varikosette.

Właściwości Varikosette

Varikosette to preparat wszechstronny, którego celem jest zwalczanie żylaków i wszelkich bolesnych, powiązanych dolegliwości. Skład maści zapewnia nie tylko działanie prozdrowotne, ale także wpływa pozytywnie na kondycję naszej skóry. Regularne stosowanie go na osuszone ciało zapewnia zmniejszenie ryzyka i występowania żylaków na naszych nogach.

Masaż należy wykonywać od góry na dół, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu przez skórę. Wśród kluczowych zalet wyróżnia się:

 • mniejsza opuchlizna już po pierwszym zastosowaniu
 • stopniowe usuwanie żylaków, w niemalże każdym stadium zaawansowania
 • wzmocnienie i uelastycznienie naczyń krwionośnych
 • usprawnienie przepływu krwi w żyłach
 • eliminacja bólu i obrzęku, spowodowanego występowaniem żylaków
 • łatwy i szybki sposób aplikacji

Varikosette

kup teraz button

Składniki maści

Jednakże największą wartością maści jest starannie dobrany skład, który zapewnia o efektywności. Kompozycja składników czynnych oraz występowanie tzw. fitonin pobudza krążenie naczyniowe, wspomaga w sytuacji braku sprężystości żył, wzmacnia tkankę łączną. Składniki organiczne są bezpieczne, niwelują ryzyko występowania skutków ubocznych, zapobiegają powstawaniu kolejnych żylaków. Wśród nich wyróżnia się:

 • Troxerutin, który przynosi ulgę zmęczonym nogą, łagodzi obrzęki i stany zapalne
 • Kasztanowiec i liście brzozy, które wzmacniają ścianki żył, uelastyczniają je i usuwając powstałe mikrouszkodzenia
 • olejki eteryczne redukują intensywne pocenie się, zapewniają aromaterapię
 • mentol, pokrzywa i absynt nadają lekkości, odświeżają i dezynfekują naszą skórę
 • kofeina i miód poprawiają krążenie, tonizują i przyspieszają odnowę komórek

Skutki uboczne

Maść jest całkowicie bezpieczna i złożona z naturalnych składników. W składzie nie znajdziemy parabenów, barwników sztucznych substancji zapachowych ani produktów GMO. Tak imponujący skład nagrodzony został certyfikatami, dzięki czemu ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niemalże zerowe. Jeśli więc nie jesteś uczulony na któryś ze składników znajdujących się w produkcie – możesz swobodnie go używać. Pamiętaj jednak, aby stosować się do zaleceń producenta, nie zmieniając dawek i częstotliwości.

Gdzie kupić maść?

Oprócz strony producenta,produkt sprzedawany jest w innych sklepach i aptekach. Warto jednak zaznaczyć, iż różne źródła mogą sprzedawać nieoryginalne produkty, których efekt nie jest tak spektakularny. W tym celu warto zakupić produkt oryginalny, wprost ze strony producenta. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko skutków ubocznych. Obecnie producent oferuje zniżkę 50%, dzięki której maść kosztuje 200 zł. Aby zakupić produkt należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a następnie poczekać na kontakt ze strony konsultanta. Po wymienieniu informacji produkt zostanie wysłany do nas pocztą. Płatności dokonać można podczas zamówienia lub podczas odbioru produktu z rąk kuriera.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest