Piperine Slim naturalny suplement diety

W odchudzaniu najważniejsze jest efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, nagromadzonej pod skórą i wokół narządów wewnętrznych. Dzięki jej utracie można trwale schudnąć i cieszyć się znakomitą sylwetką. Dla wspomagania utraty masy ciała i tłuszczu warto sięgnąć po sprawdzony i w pełni skuteczny suplement diety Piperine Slim. Jak on działa i jaki jest jego skład?

Czym jest Piperine Slim?

Piperine Slim to w 100 procentach naturalny suplement diety, zalecany wszystkim osobom, które walczą o piękną figurę. Nadwaga i otyłość są problemami, z którymi nie tak łatwo wygrać. Potrzeba wiele pracy i dyscypliny żywieniowej, aby osiągnąć wyznaczone cele. Piperine Slim pomaga odchudzającym się w przyspieszeniu metabolizmu tłuszczów. Powoduje bardzo efektywne, termoaktywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Jego działanie jest wielokierunkowe. Dzięki regularnemu przyjmowaniu Piperine Slim można:

  • zwiększyć wydatek energetyczny,
  • unormować wydzielanie kwasów żołądkowych,
  • wyregulować pracę jelit.

Skład Piperine Slim

Bardzo ważną informacją dotyczącą suplementu diety Piperine Slim jest to, że bazuje on tylko na jednym, prostym składniku – piperynie, pozyskiwanej z czarnego pieprzu. Znany jest on z termoaktywnych właściwości, które przyspieszają naturalny metabolizm organizmu. Dzięki zwiększeniu wydzielania soków trawiennych, wszystko co jemy, szybciej przemieszcza się z żołądka do jelit i jest wydalane na zewnątrz.

Piperyna używana jest w Indiach do leczenia problemów gastrycznych. Jest ona doskonale znana chińskiej medycynie naturalnej, do leczenia padaczki. Pod względem chemicznym piperyna jest alkaloidem piperydynowym pieprzu czarnego. Suchy owoc pieprzu czarnego zawiera od 5,2 do 13,3 proc. piperyny i od 1 do 2,3 proc. olejku eterycznego. Piperyna poprawia trawienie, wzmaga wchłanianie witamin, stymuluje enzymy trawienne trzustki i przyspiesza metabolizm. W efekcie szybciej trawimy, lepiej się czujemy i szybciej tracimy zbędne kilogramy.

Oprócz piperyny, w produkcie odchudzającym Piperine Slim znajdziemy także ekstrakt z zielonej herbaty oraz wyciąg z guarany. Oba składniki znane są ze swoich odchudzających właściwości. Zielona herbata ułatwia utrzymanie prawidłowej wagi i przyspiesza metabolizm, a guarana jest naturalnym składnikiem aktywnym, wywołującym efekt termogeniczny, czyli zwiększenie temperatury ciała, co pozwala spalać tkankę tłuszczową.

Zalecenia producenta

Naturalny skład Piperine Slim powoduje, że stosowanie tego suplementu jest bezpieczne. W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek. Producent zaleca przyjmowanie 2 razy dziennie po 1 kapsułce i popijanie jej dużą ilością wody.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *