OLIMP Cardio Slim – metabolizm tłuszczów oraz wsparcie serca i wątroby

Olimp Cardio Slim to suplement diety, który przeznaczony jest nie tylko dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie serca, ale także dążących do utrzymania prawidłowej masy ciała. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom wpływa na prawidłowy metabolizm tłuszczów, redukując zbędną tkankę tłuszczową.

Spis treści

Skład:

  • cholina – razem z innymi substancjami cholina, która sama jest częścią substancji tłuszczowych i lipoprotein, nie tylko ułatwia przenoszenie tłuszczów z wątroby do innych narządów, ale i wchłanianie oraz zużytkowanie go w komórkach. Jest nazywana witaminą ożywiającą umysł, która jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się przy wytężonym działaniu i wykazać pomysłowością.
  • chrom – wpływa na metabolizm. Pierwiastek ten ogranicza także odkładanie się tłuszczu w tkankach. Dzięki tym czynnościom chrom zapobiega otyłości. Zatem jeśli poziom chromu utrzymamy na zalecanym poziomie (albo zwiększymy do 200-400 mg) nasz metabolizm powinien przyspieszyć, a tym samym możemy schudnąć. Chrom pomaga także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  • ekstrakt z czosnku – przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych.
  • tiamina – jedną z funkcji jakie pełni witamina B1 jest uczestniczenie w przemianie węglowodanów, czyli procesie, który zapewnia organizmowi energię. Poza tym, składnik ten ma istotny wpływ na pracę układu nerwowego, biorąc udział w przewodzeniu bodźców z nerwów do mięśni. Ponadto cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Stosowanie:

  • 1 kapsułka dziennie, popijając dużą ilością wody.

Jeśli zatem szukasz preparatu, który zawiera substancje wspierające metabolizm tłuszczów, a także wspomagają serce i wątrobę – dobrze trafiłeś! Cardio Slim przeznaczony do stosowania dla dorosłych jako wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania serca, utrzymania właściwej masy ciała, a także dla utrzymania wątroby w dobrym stanie.

kup teraz button

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest