Odżywka przedtreningowa – czy działa? Właściwości Somatodrol

PL SD 300x250 1Odżywki przedtreningowe stają się coraz bardziej popularne. Stosują je nie tylko ci, którzy ćwiczą na siłowni, ale również ci, którzy uprawiają innego rodzaju sporty. Co to jest odżywka przedtreningowa? Jak działa i jaki jest ich skład? Dlaczego wybierają je zawodowcy i co sprawia, że trening z nimi daje lepsze efekty? Na te pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

Odżywka przedtreningowa to suplement diety, którego rolą jest stymulacja mięśni i układu krwionośnego w organizmie zażywającego. Stymulacja ta jest możliwa dzięki składnikom takim jak: substancje azotowe, kofeina, tyrozyna, arginina , beta alanina oraz substancje pomocnicze, którymi są między innymi aminokwasy. Jak sama nazwa wskazuje jest to odżywka, którą stosuje się przed treningiem na siłowni – stąd nazwa przedtreningówka – bądź innym wysiłkiem fizycznym.

Potrzebujecie dodatkowego doładowania podczas wykonywanej aktywności fizycznej? O przedtrenigówce usłyszeć można z różnych źródeł. Chodząc na siłownię wieść o odżywce przedtreningowej roznosi się tak zwaną pocztą pantoflową – każdy poleca każdemu. Odwiedzając sklep z suplementami sprzedawca poleca różnego rodzaju suplementy, między innymi odżywkę przedtreningową. Musicie jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż tego typu suplementy na każdy organizm mogą działać inaczej.

Jak działa odżywka przedtreningowa?

Przedtreningówka opiera się na składnikach powodujących zwiększenie wydajności oraz zwiększenia motywacji i chęci do ćwiczeń. Jej zadaniem jest również wpływać na pobudzenie, zwiększenie koncentracji, wydajności i energii podczas wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu trening będzie bardziej intensywny niż do tej pory. Na rynku istnieje wiele suplementów, które oferują nam zwiększenie wszystkich wymienionych wyżej czynników na raz, bądź poszczególne z nich odrębnie – suplement na wzrost siły, wytrzymałości czy energii.

Przedtreningówka – skład

Wytrzymałość jest istotnie ważna podczas ćwiczeń na siłowni, nic więc dziwnego, ze producenci odżywek przedtreningowych promują swoje produkty pod hasłem: „zwiększenie wytrzymałości”. Jeżeli większa wytrzymałość to i więcej siły, a to z kolei oznacza, że podczas treningu możesz osiągnąć dużo lepsze wyniki. Twój organizm zostaje pobudzony co przyczynia się do poprawy treningu. Niemożliwe? A jednak! Są składniki, które odpowiadają za lepsze efekty podczas ćwiczeń. Oto i one:

Arginina – ten składnik zawierają niemalże wszystkie odżywki przedtreningowe, jednakże w różnej postaci. Składnik ten ma za zadanie zwiększyć siłę, wytrzymałość i prowadzi do szybszej regeneracji po wyczerpującym treningu. Co powoduje takie efekty? Arginina wspomaga produkcję tlenku azotu w organizmie, który prowadzi do rozszerzania się naczyń krwionośnych. W wyniku czego podczas wykonywanych ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi przez mięśnie, co prowadzi do tak zwanej pompy mięśniowej. Efektem tego są napompowane, czyli twarde mięśnie.

Beta – alanina – jest to aminokwas odpowiedzialny za uczucie ciepła, mrowienie, a niekiedy nawet swędzenie mięśni. Zadaniem beta – alaniny jest zwiększenie wytrzymałości i regulacja prawidłowego poziomu pH w tkance mięśniowej. Co to znaczy? Na pewno nie raz po wysiłku fizycznym lub ćwiczeniach na siłowni na drugi dzień pojawiały się tak zwane zakwasy. Ten składnik jest po to, aby eliminować zakwasy, które występują w mięśniach. Szereg badań wykazał, że stosując beta – alaninę zmniejsza się zmęczenie, a trening może trwać dłużej, może być bardziej intensywny, co zwiększa wydajność mięśni.

Kofeina – jej zadaniem jest zwiększenie energii. Według szeregu przeprowadzonych badań spożywanie kofeiny w znacznym stopniu zmniejsza uczucie zmęczenia podczas wysiłku fizycznego. Dlatego też, zawarta z przedtreningówce kofeina sprawia, że jesteś w stanie osiągnąć więcej.

Kreatyna – to jeden z najpopularniejszych składników, które prowadzą do wzrostu wytrzymałości. Dzięki niej będziesz mieć dużo więcej energii podczas wykonywanych ćwiczeń, w wyniku czego osiągasz lepsze wyniki. Kreatynę wielu sportowców stosuje jako odrębny suplement.

PL SD 300x250 2Twoje ciało, żeby nabrało prawdziwych mięśni, potrzebuje więcej testosteronu i HGH

Jak zapewne wiesz, sprzedaż testosteronu i HGH (hormonu wzrostu) w Polsce jest zakazana. Nasza najbardziej zaawansowana na rynku formuła sprawia, że Twoje ciało dostaje substancje, dzięki którym wytwarza więcej testosteronu i HGH – naturalnie i bez jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych sterydami anabolicznymi.
Hormony te są niezbędne do przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu. W skrócie, nasza formuła hormonalnych aktywatorów pozwala Ci osiągnąć rozmiar, jaki zawsze chciałeś mieć, w tempie, które przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

– więcej masy mięśniowej
– więcej energii
– widoczne i zarysowane mięśnie
– szybsze efekty

SD packshot 5

Przeczytaj i posłuchaj opinii osób, które wypróbowały SOMATODROL

facaparte guy1 e1504468873160

Dużym plusem preparatu Somatodrol jest fakt, iż nie wpływa negatywnie na nasz organizm. Polskie prawo nie zezwala na sprzedaż testosteronu i HGH, czyli hormonu wzrostu. Producent preparatu obszedł ten zakaz w doskonały sposób. Oddaje on bowiem do dyspozycji klientów substancje, które skłaniają organizm do produkcji wspomnianego testosteronu i HGH. Odbywa się to w sposób naturalny, co powoduje, iż nie musimy obawiać się skutków ubocznych. Te często występują w przypadku preparatów ze sterydami anabolicznymi. Formuła środka Somatodrol nie tylko wpływa na przyrost mięśni, ale także skłania organizm do prawidłowego spalania tłuszczu. Dzięki niemu zgubisz niechciane kilogramy, zamienisz je na tkankę mięśniową.

Wielu mężczyzn stosujących preparat zwróciło także uwagę na jeszcze jeden efekt działania tego środka. Mianowicie wpływa on na wzrost siły i wyzwala u mężczyzn większą ochotę na seks. Dzięki przeprowadzonym badaniom i testom udowodniono skuteczność działania preparatu. Oprócz tego producent zastrzega, iż jeżeli trzymiesięczna kuracja preparatem nie przyniesie efektów, proponuje on zwrot pieniędzy. Jest to bardzo uczciwe z jego strony, co tylko świadczy o jego pewności odnośnie skuteczności środka.

Działanie:

 • 30% wzrost poziomu testosteronu
 • Szybsza regeneracja mięśni po wysiłku fizycznym
 • Maksymalny wzrost siły, eliminacja skurczów
 • Zwiększa wydajność energii i wydalanie amoniaku
 • Specjalna formuła GRTH Factor
 • Podwyższa poziom hormonu wzrostu HGH nawet o 26%
 • Potwierdzona skuteczność
 • Elminuje napięcia mięśniowego
 • Receptura to beta-alanina i arginina
 • Pieprz Cayenne, guarana i witamina B12
 • Bezwarunkowa 90-dniowa gwarancja
 • Hamuje działanie somatostatyny, hormonu blokującego produkcję HGH

kup teraz button

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest