Przyrost masy mięśniowej dzięki Mass Extreme

Mass Extreme jest jednym z częściej wybieranych przez osoby trenujące suplementów. Przedstawiany jako kompleksowy środek na przyrost masy mięśniowej bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Na naszym rodzimym rynku zyskuje coraz szersze grono fanów. Poznajmy Mass Extreme i przyjrzyjmy się efektom jego działania!
product pro 2

Jak działa Mass Extreme?

Działanie Mass Extreme rozpoczyna się na poziomie komórkowym, gdzie dzięki stymulacji odpowiednio skomponowanymi substancjami pobudzana jest kinaza mTOR odpowiedzialna za przyrost mięśni. Nie jest to jednak jedyny otrzymywany dzięki suplementacji efekt. Decydując się na Mass Extreme mamy pewność, że nasze komórki zostaną lepiej uwodnione, będą miały większą objętość, a my podczas treningu więcej siły. Przekłada się to na poprawę możliwości treningowych oraz zwiększenie tak zwanej pompy. Większy przepływ krwi i wykonanie cięższego treningu przełoży się na przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej.

Producent deklaruje maksymalny przyrost tkanki mięśniowej u osoby suplementującej preparat. Z kolei badania wykazały, że po kilku tygodniach stosowania można zanotować przyrosty rzędu 2,5 kg mięśni. Mass Extreme działa kompleksowo, toteż zapewnia nam wsparcie na każdym etapie budowania swojej sylwetki.

Skład i efekty uboczne Mass Extreme

Działanie Mass Extreme opiera się na sześciu substancjach aktywnych o naturalnym pochodzeniu, których działanie zostało udowodnione badaniami.

Na liście znajdziemy:

  • ekstrakt Fenugreek – odpowiadający za zwiększenie gromadzenia glikogenu mięśniowego, co przekłada się na możliwość wykonania dłuższego treningu i większe „naładowanie” mięśni
  • kwas 4-Amino Butanowy – wpływający na zwiększenie produkcji hormonu wzrostu odpowiedzialnego za przyrosty, a także wykorzystywanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii
  • kwas fosfatydowy – ukierunkowujący komórki na zwiększenie objętości
  • 5-Deoksy-Adenozylokobalamina – biorąca udział w generowaniu przyrostu tkanki mięśniowej
  • ekstrakt korzenia maca – wpływający na zwiększenie produkcji testosteronu o działaniu anabolicznym
  • Kwas D-Asparaginowy – korzystnie wpłynie na wytrzymałość podczas treningu oraz produkcję testosteronu

Pozostałe substancje użyte w suplemencie mają działanie wspomagające, a ich efekty nie są tak odróżnialne i spektakularne, toteż zdecydowaliśmy się na przedstawienie głównych składników czynnych Mass Extreme.
product pro3

Mass Extreme – opinie

Mass Extreme jest najbardziej polecanym suplementem wspomagających budowanie masy mięśniowej na Amerykańskich forach kulturystycznych. W kraju nie ma jeszcze o nim tak dużej ilości opinii. Te, które udało nam się znaleźć zakwalifikować można jako pozytywne bądź bardzo pozytywne. Konsumenci nie skarżą się na jakiekolwiek skutki uboczne, o których braku zapewnił producent. Biorąc pod uwagę złą sławę konkurencyjnych preparatów jest to naprawdę dobra informacja i potwierdzenie pełnego bezpieczeństwa stosowania skomponowanych w ten sposób substancji.

W zależności od dotychczasowego stażu treningowego, wybranego wariantu ćwiczeń oraz indywidualnych predyspozycji notowane są zróżnicowane przyrosty masy mięśniowej. Zgodne wśród użytkowników Mass Extreme jest to, że jest to beztłuszczowa masa mięśniowa. Każdy z nich wskazuje także na zwiększone możliwości podczas treningu, a także bardziej widoczną pompę po wyjściu z siłowni. Zdecydowana większość z osób, które wypróbowały Mass Extreme korzysta z niego dalej i poleca suplement znajomym.

Dla kogo jest Mass Extreme?

Mass Extreme jest suplementem na przyrost mięśni przeznaczonym dla każdego, komu zależy na zbudowaniu wymarzonej sylwetki. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że sam trening nie jest wystarczający do osiągnięcia celu, a odpowiednie wspomaganie ciała i suplementacja pozwala w pełni wykorzystać potencjał wykonanego przez nas wysiłku.

Choć Mass Extreme jest produktem o wysokiej skuteczności, o udowodnionym działaniu i ugruntowanej pozycji wśród pasjonatów sportów sylwetkowych, nie oznacza to, że jego zażywanie wiąże się z odpuszczeniem własnej pracy nad ciałem. Mass Extreme pozwala wykrzesać z siebie jeszcze więcej, stymuluje mięśnie do wzrostu, ale to Ty i Twój trening będziecie mieli wpływ na to jak bardzo pomoże w budowaniu mięśni. Całkowite porzucenie ćwiczeń i suplementacja nie zagwarantują Ci wzrostu mięśni.

Ile kosztuje i gdzie kupić Mass Extreme?

Z uwagi na dużą ilość podróbek suplementów krążących w Internecie, warto zdecydować się na zakup suplementu na oficjalnej stronie producenta. Koszt jednego opakowania Mass Extreme to 179 zł, jednak możemy zaoszczędzić decydując się na zakup przygotowanego dla klientów pakietu optymalnego, gdzie przy wyborze sześciu miesięcy kuracji możemy liczyć na rabat i za każde z opakować zapłacić jedynie 89,50 zł.

kup teraz button

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest