Jelly Bear Hair – żelki z witaminami na włosy

Producenci produktów urodowych coraz większą uwagę przywiązują już nie tylko do skuteczności swojej oferty, ale też do przyjemności stosowania. Przykład? Suplementy na włosy w postaci żelek. Łączą one ważne składniki z postacią miękkiego, smacznego, łatwego do pogryzienia żelka. Jednym z takich preparatów jest Jelly Bear Hair.

Na początku uwagę przykuwa oczywiście sama postać suplementu – miękkie, całkiem spore, pomarańczowe (nie tylko pod względem koloru, ale też smaku) misie. Przypominają znane, kolorowe żelki z dzieciństwa, ale wygląd i świetny smak to jedyne co je ze sobą łączy. By się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na skład i zobaczyć, ile substancji aktywnych znajduje się w Jelly Bear Hair.

13 składników dla włosów

Tych substancji jest aż 13. Każda z nich ma konkretne działanie na włosy lub na inne aspekty zdrowia, np. zdrowie skóry głowy. W dziennej dawce preparatu szczególnie wysoka (aż 500% zapotrzebowania) jest zawartość biotyny, czyli witaminy H. To właśnie biotyna jest przez wielu specjalistów uznawana za kluczowy składnik dla zdrowia włosów. To ona dostarcza niezbędną im siarkę – składnik białek keratynowych, które tworzą włos. Niedobory biotyny mogą doprowadzić do znacznego osłabienia włosów, ich łamania i przede wszystkim wypadania.

01 14

kup teraz button

Pozostałe 12 składników także występuje w wysokich dawkach – 200% lub 100% dziennego zapotrzebowania. Cynk pomaga zachować zdrowie włosów, przez to, że wpływa na tworzenie się keratyny. Reguluje też wydzielanie sebum. Ważne zadania spełnia selen – jego zbyt mały poziom prowadzi do większej łamliwości włosów. Jeśli zależy nam na odpowiednim kolorze to warto zatroszczyć się o miedź. To ona odpowiada za produkcję melaniny (rodzaj i liczba jej cząsteczek w cebulce decyduje o kolorze włosa). Jej braki prowadzą do przebarwień.

Moc witamin

Niacyna dba o zdrowie skóry, w tym oczywiście skóry głowy. Poprawia jej ukrwienie, a to sprawia, że do mieszków włosowych dostaje się więcej substancji odżywczych i tlenu. Witamina E chroni przed wolnymi rodnikami, przyśpiesza wzrost włosów. Podobnie jak niacyna poprawia ukrwienie skóry.

Już nawet ten krótki opis kilku składników pokazuje, jakie bogactwo kryje się w każdym żelku Jelly Bear Hair. A przecież jeszcze trzeba wspomnieć o obecności tiaminy, witaminy B6, kwasu pantotenowego, kwasu foliowego czy manganu.

Żelek zamiast kapsułki i tabletki

Swój sukces Jelly Bear Hair w dużej mierze zawdzięcza swojej postaci. Dużo ludzi nie lubi łykać kapsułek ani tabletek, więc dla nich to idealne rozwiązanie. Część przyznaje wprost, że traktuje JBH też jako słodką przekąskę, a nie tylko produkt na włosy. Trzeba pamiętać jednak, że powinno się stosować tylko 2 żelki na dzień. To nie są bowiem słodycze – to ważny preparat wzmacniający i odżywiający włosy.

Doceniony przez branżę

Za wyjątkową skuteczność i przyjazną formę Jelly Bear Hair zostało docenione nie tylko przez użytkowników, ale również przez ekspertów z branży. O preparacie ciepło wypowiedział się znany magazyn dla kobiet ELLE. Jelly Bear Hair dostało też nagrodę dla najlepszego kosmetyku na włosy przyznawaną w plebiscycie Bestsellery roku magazynu „Law Business Quality”.

Każdy wybierze pakiet dla siebie

Elastyczność to kolejna cecha JBH. I tym razem nie chodzi o elastyczność włosów, a elastyczność opcji zakupowych. Każdy bowiem znajdzie dla siebie odpowiedni pakiet w zależności od tego jak długo chce korzystać z dobroczynnych efektów Jelly Bear Hair. Każdy pakiet to przynajmniej jedno darmowe opakowanie. Zamówienie większej ilości to dobry wybór np. w przypadku, kiedy chcemy obdarować jakąś bliską osobę.

Podsumowując, warto wymienić kilka najważniejszych zalet Jelly Bear Hair:

  • 500% biotyny
  • 13 składników aktywnych
  • pomarańczowy smak
  • forma miękkiego żelka
  • uznanie branży
  • brak glutenu
  • brak laktozy
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest