Jagody Goji w tabletkach

goji berry 500 264x300Jagody Goji znane są ze swoich prozdrowotnych właściwości. Owoce te skrywają w sobie bogactwo witamin i minerałów. W Polsce jak dotychczas nie były zbyt popularne, ale na świecie, głównie w krajach azjatyckich znane są od ponad 2500 lat. Wykorzystuje się je głównie w medycynie ludowej. Mają zastosowanie między innymi do wspierania procesów odchudzania.

Czym są jagody Goji?

Superfoods czyli super żywność to produkty zdrowe, wywierające pozytywny wpływ na organizm człowieka. Do ich grupy zalicza się między innymi jagody Goji. Chińczycy od dawna znają ich właściwości. Wpływają one bowiem na:

  • utratę zbędnych kilogramów,
  • spowolnienie procesów starzenia się komórek organizmu,
  • poprawę odporności,
  • poprawę stanu zdrowia kości i stawów.

Co wchodzi w skład jagód Goji?

Bogactwo wielu cennych składników w jagodach Goji powoduje, że zyskują one popularność także jako suplementy diety. Znajdziemy w nich:

  • białko,
  • witaminy C, B1, B2, B6,
  • wapń, żelazo, miedź, cynk i selen,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy omega-6, karotenoidy i flawonoidy.

Zawartość kwasów omega-6 powoduje, że jagody Goji stosowane są jako lek na oczyszczanie wątroby z nagromadzonych toksyn.

Jagody Goji na odchudzanie

Niewielkie owoce jagód Goji mają dobroczynny wpływ na ogólną kondycję organizmu i rzeczywiście wspomagają odchudzanie. Są niskokalorycznym źródłem witamin, zwłaszcza witaminy C oraz składników odżywczych. Dzięki nim spożywamy naturalny błonnik, który zapewnia uczucie sytości i sprzyja utracie masy ciała. Suszone owoce jagód Goji będą świetnym elementem kuracji detoksykacyjnej organizmu i pomocą w walce ze znienawidzoną tkanką tłuszczową. Zwiększą dynamizm przemiany materii w organizmie osoby odchudzającej się.

Zaleca się zażywanie jagód Goji jako wsparcie diety odchudzającej. Nie należy ich jednak spożywać w formie świeżych owoców, ponieważ mogą prowadzić w szczególnych przypadkach nawet do zatrucia pokarmowego. Dlatego znacznie lepiej i prościej jest je przyjmować jako tabletki. Jagody Goji w formie tabletek będą w 100 procentach bezpieczne. Kapsułki dostarczą organizmowi bombę witaminową. Można je kupić na portalach aukcyjnych i bezpośrednio na stronach internetowych producentów.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *