Happy Smile – olśniewający uśmiech… bez pomocy dentysty!

Niepełny stan uzębienia potrafi być naprawdę dużym problemem, zwłaszcza jeśli ubytek jest w widocznym miejscu. Taka przerwa wygląda brzydko, nawet nie wspominając o dodatkowych problemach jak kłopoty z wymową. Brak zęba sprawia wiele kłopotu, a nie każdego stać na to, żeby wydać dużą ilość gotówki na implanty dentystyczne. Ale jak się okazuje, nie jest to jedyne wyjście, żeby móc cieszyć się pełnym uśmiechem. Z pomocą mogą przyjść… implanty kosmetyczne.

Implanty kosmetyczne. Co to jest?

Implanty kosmetyczne to najnowsza metoda uzupełniania uśmiechu. Są to niewielkie granulki wykonane ze specjalnego materiału. Pod wpływem ciepła, granulki stają się plastyczne i łatwo łączą się ze sobą. Dają się łatwo formować i można z nich stworzyć brakującego zęba. Wystarczy jeszcze dopasować go do swojej szczęki i gotowe. Implant twardnieje i może być bez problemu wyciągany np. na noc. Pełny uśmiech zostaje odbudowany i to za o wiele niższą cenę niż w przypadku wizyty u dentysty!

Implantami kosmetycznymi tego typu są implanty Happy Smile, nowość na polskim rynku. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne przyrządy, czyli m.in. lusterko i szczypce, a także dokładna instrukcja, która dokładnie wyjaśni zasady stosowania produktu.

Dlaczego kosmetyczny implant to dobre rozwiązanie?

Implanty Happy Smile mają wiele zalet:

  • odbudowanie dobrego wyglądu

Tak jak wspomnieliśmy, Happy Smile pomaga odbudować wygląd. Jeśli więc doskwiera Ci poczucie wstydu za każdym razem, kiedy musisz się uśmiechnąć, często zakrywasz ręką usta, a robienie zdjęć wywołuje u Ciebie dyskomfort, możesz w dość prosty sposób się tego wszystkiego pozbyć, właśnie za pomocą implantów Happy Smile. Praktycznie niczym nie różnią się one od prawdziwych zębów. Nowy ząb można zabarwić za pomocą herbaty i sprawić, że nie będzie wyróżniał się kolorem.

  • cena

Nie każdego stać na wydanie kilku tysięcy złotych na profesjonalny implant u dentysty. Nie każdy chce też tyle wydawać. Za drobny ułamek takiej kwoty można mieć Happy Smile.

  • bez dentysty

Umówmy się, nikt nie lubi chodzić do dentysty i nie ma w tym nic dziwnego. Kosmetyczne implanty można przygotować we własnym domu, nie jest do tego potrzebna niczyja pomoc. To też większa oszczędność, w końcu nie musimy płacić za wizytę.

  • bezpieczeństwo

Granulki Happy Smile wykonane są z bezpiecznego materiału.

Dostępne promocje

Granulek Happy Smile jest tyle, że wystarczają na uformowanie ok. 10 implantów (trzeba pamiętać, że są to kosmetyczne implanty i co jakiś czas warto wykonać sobie nowy, „świeży” ząbek). Dla tych, którzy chcieliby kupić zestaw Happy Smile z kimś lub od razu zaopatrzyć się na dłuższy czas, producent przygotował różne pakiety, obejmujące darmowe opakowania, np. w przypadku zamówienia 2 zestawów, 3. dostaniemy w prezencie.

P5cb469f304e03

kup teraz button

Happy Smile recenzje

Jak Happy Smile oceniają użytkownicy? Recenzje są raczej jednoznacznie pozytywne. Zwraca się uwagę, że implanty bardzo dobrze zastępują zęby np. w czasie wyjść i uroczystości. Że swoim wyglądem są praktycznie nie do odróżnienia od implantów dentystycznych i prawdziwych zębów. Chwalono także, że produkt nie daje żadnych skutków ubocznych. Minusy? Brak. Jedynie niektóre osoby zwracały uwagę, że wymodelowanie implantu może początkowo sprawiać pewne trudności.

Oto 2 recenzje Happy Smile:

„Kiedyś wybiłam sobie ząb i strasznie psuło to mój wygląd, ale wstawienie zęba kosztuje tak dużo… Taka prawda, że wybić łatwo, a wstawić ciężko… Dopiero ostatnio trafiłam na reklamę Happy Smile i kosmetycznych implantów. To było coś dla mnie. O wiele tańsze, a wygląd poprawiony! Nie zawiodłam się, stworzenie zęba idzie mi dobrze i teraz mogę się wreszcie normalnie zachowywać na spotkaniach. Ząbek sobie łatwo zabarwiłam, żeby nie odznaczał się od reszty i jest idealnie. Pozdrawiam i polecam niezdecydowanym.”Kamila, 32 lata

„Przerwa w zębach. Co za paskudna sprawa. Ile ja się przez to wymęczyłem! Ust nie mogłem otworzyć. A teraz z Happy Smile to bez problemu! Uśmiecham się i nikt nawet nie zauważy, że to nie jest mój prawdziwy ząb. Na noc go sobie wyjmuję tak jak zalecają, gdzieś idę to zakładam i jest ok. Kiedyś sobie go wymienię na implant, ale na tę chwilę pasuje mi tak jak jest.”Konrad, 40 lat

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest