Hair Care Panda – najprzyjemniejsza pielęgnacja włosów

Włosy to jedna z wizytówek każdej kobiety. Dlatego przywiązują one tak dużą uwagę do wyglądu włosów, ich zdrowia i odpowiedniej pielęgnacji. Świadczy o tym choćby ogromny wybór różnych szamponów, odżywek, masek itd. Ale nie wolno zapominać o tym, że dbanie o włosy od zewnątrz to tylko połowa sukcesu. Równie ważna, a może ważniejsza jest troska od środka – konkretnie chodzi o dostarczanie włosom takich składników, które przyczyniają się do wzrostu, wzmocnienia i po prostu zdrowia.

Witaminy na włosy

Na rynku znajduje się coraz więcej preparatów, które można określić wspólną nazwą: witaminy na włosy. Co ciekawe producenci nie skupiają się już tylko na tym, by zaimponować klientom składem. Obecnie coraz więcej uwagi poświęca się temu, żeby samo stosowanie preparatów na włosy było fajnym doświadczeniem i sprawiało frajdę.

Hair Care Panda – malinowe żelki na włosy z 5000% biotyny

Hair Care Panda ma postać różowych, miękkich żelek o malinowym smaku. Można by je potraktować jak ulubioną słodką przekąskę, gdyby nie to, że Hair Care Panda dodatkowo zawiera wszystko co najważniejsze dla kondycji włosów.

2 żelki Hair Care Panda dostarczają aż 5000% dziennego zapotrzebowania na biotynę, czyli jedną z najważniejszych substancji dla włosów. Wiele problemów bierze się właśnie z jej niedoborów. Biotyna dostarcza do włosa siarkę, budulec keratyny. Dzięki temu sprawia, że włosy zachowują zdrowie, stają się mocniejsze, mniej łamliwe i mniej wypadają. Trzeba tutaj zaznaczyć, że 5000% to największa dopuszczalna w suplemencie diety dawka biotyny.

hair care panda weganskie zelki na wlosy 2

kup teraz button

Hair Care Panda zawiera jeszcze 10 innych składników dobranych tak, by zaspokajały 100% zapotrzebowania i dawały określone rezultaty. Jest tutaj np. kwas pantotenowy, który zadba o kolor włosów. Cynk i selen, które pomagają zachować zdrowe włosy. Ważna jest także obecność takich witamin jak witamina A, która dba o zdrowie skóry głowy. Łącznie w żelkach znajduje się aż 11 składników aktywnych, oprócz wymienionych także niacyna, witamina B6, A czy B12.

O tym jak dokładnie działają żelki Hair Care Panda można dowiedzieć się przeglądając recenzje blogerek i wpisy na forach internetowych. Kobiety zauważały znaczną poprawę wyglądu włosów, ich wzmocnienie i większą gęstość. Włosy po żelkach odzyskiwały dawny blask, nie łamały się, a końcówki przestawały się rozdwajać.

Wpływ na włosy to jedna zaleta Hair Care Panda. Ale produkt pewnie nie odniósłby takiego sukcesu, gdyby nie jego postać. Chyba każdy z nas lubi żelkowe misie, a dzięki Hair Care Pandzie możemy je jeść bez wyrzutów sumienia, ponieważ pielęgnują one włosy! Taka przyjazna forma spożycia jest też zaletą dla każdej osoby, która ma np. problemy z przełykaniem sporych kapsułek. To też gwarancja, że nie zapomnimy o dziennej dawce (przy dbaniu o włosy ważna jest regularność).

Pakiety – każdy znajdzie coś dla siebie

Jedno opakowanie HCP to 60 żelek, które wystarczają na miesiąc. W zależności od tego, przez jaki czas chcemy stosować żelki, możemy zamówić różne pakiety. Już przy zakupie 2 opakowań możemy liczyć na promocyjną cenę. To oznacza, że zamówienie większej ilości po prostu bardziej się opłaca.

Opinie o Hair Care Panda

Na koniec oddamy głos osobom, które już przekonały się o dobrym działaniu Hair Care Panda:

„Powiem krótko: daję ocenę 6! Cieszy mnie najbardziej to, że włosy przestały mi tak wychodzić, już nie zatykają mi prysznica. Stały się mocniejsze i lśniące. Żadne kapsułki mi tak nie pomogły, a brałam ich kiedyś dużo. Teraz już zostanę z Pandą. Zresztą jak tu nie pokochać takiego smaku? :P:P” Oliwia, 25 lat

„Zawsze miałam problemy z włosami. Trudno się układały i były przesuszone. Na początku nie wiedziałam, że istnieją suplementy na włosy, dlatego używałam tylko odżywek i szamponów. A potem u koleżanki na biurku znalazłam Hair Care Panda, spróbowałam i…. Tego samego wieczora kupiłam 2 opakowania! Urzekł mnie smak, nie za bardzo wierzyłam w efekty, ale teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ważniejsze jest działanie. Panda okiełznała moje włosy 😀 Teraz wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.” Ula, 32 lata

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest