Zrzuć zbędne kilogramy z Forskolina

Forskolina to jeden z nowszych środków na odchudzanie, choć znana jest ona pod inną nazwą na świecie od wielu setek lat. Czym jest i w jaki sposób wpływa na organizm człowieka?

Czym jest Forskolina?

Pod pojęciem Forskolina należy rozumieć pokrzywę indyjską, nazywaną również szałwią indyjską lub coleus forskohlii. To roślina z rodziny pokrzyw, podobna do tej, którą znamy z polskich zarośli. Jednak Forskolina rośnie w Indiach i stamtąd pochodzi jako zioło wykorzystywane od dawna w medycynie ludowej. Nazwa Forskolina wzięła się od tego, że w pokrzywie indyjskiej zawarty jest związek diterpenowy – coleanol czyli tzw. forskolin.

Działanie Forskoliny

Stosowana od setek lat w indyjskiej medycynie alternatywnej Forskolina, została gruntownie przebadana również przez europejskich naukowców. Badania wykazały, że spożywanie Forskoliny powoduje stymulowanie procesu lipolizy. Lipoliza z kolei to rozkład tłuszczów w komórkach tłuszczowych organizmu, dzięki czemu można szybciej się ich pozbyć. Dlatego Forskolina wykazuje bardzo dobre działanie w zakresie wspomagania odchudzania. Przy tym jest bezpieczna w zastosowaniu, dlatego śmiało można ją wykorzystywać jako suplement diety.

Zażywając suplementy diety zawierające Forskolinę można:

  • szybciej zrzucić zbędne kilogramy, przy jednoczesnej redukcji znienawidzonej tkanki tłuszczowej,
  • przyspieszyć tempo naturalnej przemiany materii,
  • poprawić swoje samopoczucie.

Bezpieczeństwo stosowania Forskoliny

Przy wspomaganiu diety odchudzającej i aktywnego trybu życia w celu utraty zbędnej masy ciała, warto jest sięgnąć po Forskolinę. Zwłaszcza że nie ma istotnych przeciwwskazań do stosowania takiego środka, choć nie będzie ona polecana dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Producenci suplementów zawierających Forskolinę podkreślają, że jest bezpieczna w zastosowaniu. Wspomaga wydajnie odchudzanie, co potwierdzają zadowoleni użytkownicy. Mówią, że dzięki niej zredukowali masę ciała o 6-10 kg w ciągu 4 tygodni stosowania.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *