Fibre Select – najzdrowszy błonnik witalny

Błonnik stanowi jeden z najczęściej wybieranych suplementów na diecie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że poszczególne jego odmiany w rozmaity sposób wpływają na ogólną sprawność organizmu i zdrowie. Błonnik witalny zawarty w Fibre Select jest preparatem wyróżniającym się spośród konkurencyjnych produktów. Dowiedz się jakie efekty uzyskasz dzięki selekcjonowanemu produktowi wysokiej jakości!

Dlaczego błonnik witalny?

Błonnik kojarzony jest przez zdecydowaną większość z nas jako substancja ułatwiająca przesuwanie pokarmu w jelitach. Oczywiście, jest to prawda, jednak usprawnienie usuwania niestrawionych resztek pokarmu nie jest jedyną zaletą suplementacji. Przyjmowanie błonnika witalnego to przede wszystkim skuteczne usuwanie toksyn z organizmu. Te wchłaniamy wraz z pożywieniem kupowanym w marketach, powietrzem w miastach, a czasem nawet podczas kąpieli w zbiornikach wodnych. W rezultacie nasze ciało zmuszone jest do radzenia sobie z metalami ciężkimi i innymi substancjami toksycznymi.

Nasze organizmy nie zdążyły przystosować się do obecnych dawek szkodliwych substancji toteż przy braku wspomagania organizmu borykamy się z problemami takimi jak:

 • chroniczne zmęczenie i brak energii
 • problemy z trawieniem
 • wzdęcia
 • zaparcia
 • matowa, szara skóra

Problemy w wielu przypadkach wynikają z zatrucia ciała i uniemożliwienia poprawnego prowadzenia procesów chemicznych w poszczególnych organach. Błonnik witalny dzięki skondensowanej dawce substancji czynnych stymuluje organizm do usuwania toksyn i ułatwia ich usuwanie. W rezultacie przywracamy poprawne funkcjonowanie ciała, umożliwiamy poprawne trawienie i wydalanie.

pro3

Co znajdziesz w Fibre Select?

Fibre Select został stworzony z naturalnie występujących, wyselekcjonowanych substancji roślinnych. Sześć składników o uzupełniającym się działaniu zagwarantuje skuteczność działania preparatu na wielu płaszczyznach:

 • mikronizowany błonnik lniany – gwarantuje przyśpieszone przesuwanie pokarmu w jelitach, co zapobiega gromadzeniu się resztek w ciele
 • mikronizowany błonnik jabłkowy – pozyskiwany ze skórek jabłek pozwala na zwiększenie odczucia sytości nawet przy diecie redukcyjnej
 • guma guar – jest składnikiem wpływającym na wypełnienie żołądka, toteż redukuje chęć podjadania między posiłkami
 • Inulina z korzenia cykorii – stanowi substancję niezwykle korzystną dla odbudowy flory bakteryjnej jelit. Przekłada się to na ich poprawne funkcjonowanie, a także zwiększenie odporności organizmu
 • oligofruktoza z korzenia cykorii – jako prebiotyk stosowany w preparatach aptecznych skutecznie odbudowuje florę bakteryjną jelit, dzięki czemu unikamy wielu zaburzeń
 • łupina nasienna babki jajowatej – korzystnie wpływa na ustabilizowanie poziomu cukru we krwi, dzięki czemu przestajemy odczuwać nagłe napady głodu oraz gwałtowne spadki energii

Producent Fibre Select deklaruje, że dzięki suplementowi nie tylko wspomożemy swoje odchudzanie, ale także ustabilizujemy poziom cholesterolu i cukru we krwi, poprawimy samopoczucie i wygląd zewnętrzny, zyskamy energię i się odtrujemy. Badania prowadzone nad suplementem wykazały jego wysoką skuteczność, toteż zdecydowano się dać konsumentom gwarancję działania!

Czy działanie Fibre Select jest potwierdzone?

Większość z nas nie wierzy już w zapewnienia koncernów farmaceutycznych i wolimy kierować się opiniami znalezionymi na forach internetowych. Tam też zasięgnęliśmy informacji o działaniu Fibre Select. Panie, które zdecydowały się na zastosowanie błonnika witalnego zwróciły szczególną uwagę nie na samą utratę wagi, ale przede wszystkim na poprawę samopoczucia i większą ilość energii.

W zależności od poszczególnych stanów zdrowia i organizmów, utrata tkanki tłuszczowej plasowała się na poziomie od 2 do 5 kg w skali miesiąca. Z pewnością ma na to wpływ sama waga, jak i prowadzony tryb życia. Często wymienianą zaletą stosowania Fibre Select jest usunięcie zaparć i wzdęć oraz znaczna poprawa stanu skóry. Niektóre z użytkowniczek borykających się z napadami głodu wskazują na ich znaczne zmniejszenie. Nie znaleźliśmy skutków ubocznych stosowania suplementu, bowiem wspominana na forach częstsza defekacja jest efektem pożądanym przy stosowaniu błonnika.

Jak długo przyjmować błonnik witalny?

Błonnik witalny stosujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Nie należy przekraczać dziennej dawki przeznaczonej do spożycia, bowiem mogłoby to wpłynąć na zaburzenie wchłaniania witamin i pozostałych substancji odżywczych. Przy suplementacji błonnikiem należy zwiększyć spożycie wody.

Gdzie kupić i ile kosztuje Fibre Select?

Fibre Select najlepiej kupić na stronie producenta, gdzie często możemy trafić na korzystne rabaty. Mamy też pewność, że dostarczony preparat jest oryginalny. Obecnie kupując 3 opakowania, 3 kolejne dostaniemy gratis. Daje to 6 miesięcy kuracji, której miesięczny koszt to niecałe 80 zł. Fibre Select jest produktem o korzystnym stosunku jakości do ceny.

kup teraz button

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest