Femin Plus – najlepszym sposobem na poprawienie kobiecego libido?

Problemy z doznaniami przyjemności, podczas stosunku, są niezwykle powszechne. Niemożność odczuwania satysfakcującego orgazmu może wynikać z barier psychicznych, problemów zdrowotnych lub braków różnych, niezbędnych minerałów i substancji. Aby odpowiedzieć na potrzeby kobiecego konsumenta powstał suplement, który pomoże nam się z tym problemem uporać. Na jakiej zasadzie działa i czy jest wart swojej ceny?

Femin Plus – działanie

Wyobraźmy sobie wielki kocioł, do którego wsypujemy garściami zioła i naturalne afrodyzjaki, które po wypiciu regulują gospodarkę hormonalną, podnoszą libido, a także przyczyniają się do ukrwienia i nawilżenia pochwy. Taki kociołek został przelany do tabletek, które stopniowo uwalniane są w żołądku, regulując tym samym nasze opadłe libido. Wszystko to zasługuje składników regenerujących, relaksujących i ułatwiających radzenie sobie z trudami i stresami dnia codziennego. Tabletki zalecane są zwłaszcza kobietom podczas menopauzy, antykoncepcji lub po porodzie, kiedy to hormony potrafią płatać niespodziewane figle.

Zadaniem Femin Plus jest wprowadzenie równowagi w naszym organizmie, oraz dostarczenie szeregu innych korzyści, takich jak:

 • sprzyjanie lepszemu samopoczuciu na co dzień
 • wzmaganie pożądania i ochoty na zbliżenia seksualne
 • zwiększenie ukrwienia narządów rodnych, przynosząc tym samym większą przyjemność podczas zbliżenia
 • dbanie o odpowiednie nawilżenie pochwy

Femin Plus- skład

Femin Pls to przede wszystkim gwarancja zdrowego, bogatego i naturalnego składu. Jest on na tyle zbilansowany, że warto poświęcić chwilę na każdą jego składową. Tak o to, spożywając regularnie produkt, dostarczamy do organizmu:

 • Ekstrakt z liści damiany, minimalizuje napięcie nerwowe i wpływa realnie na samopoczucie
 • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej, uważany jest za naturalny afrodyzjak
 • L-Arginina HCl -donator tlenku azotu który wpływa na narastanie podniecenia u kobiet
 • ekstrakt z nasion kakaowca – dodaje energii i podnosi poziom serotoniny we krwi
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia – afrodyzjak wykazujący tendencję do orzeźwienia organizmu i jego wzmacniania
 • ekstrakt z korzenia lukrecji – dodaje energii i wycisza
 • cynk- reguluje gospodarkę hormonalną, ma bezpośredni wpływa na płodność
 • Witamina E – wpływa na krążenie, wzmacnia naczynia krwionośne
 • ekstrakt z pieprzu czarnego, przyśpieszający etap osiągania satysfakcji seksualnej
  Oprócz wyżej wymienionych, warto wspomnieć o obecnej niacynie, miłorzębie, witaminie B12 i folianach.

Femin Plus- cena

Za 60 tabletek w opakowaniu, przyjdzie nam zapłacić ok 179zł. Oznacza to, iż dużo bardziej opłacalny będzie wybór pakietu, który starczy nam na dłużej. Biorąc pod uwagę iż dawkowanie 2 tabletek na dzień jest mało wydajne, a jedno opakowanie wystarcza na zaledwie miesiąc, warto rozważyć pakiet 3-miesięczny. Cena jest o tyle okazjonalna, że jedno opakowanie w zestawie wychodzi za darmo. Zdecydowanie najlepszy i najbardziej opłacalny jest tzw. pakiet optymalny, który wystarczy na 6-miesięczną kurację.

am 4

kup teraz button

Femin Plus – dostępność

Zdecydowanie najbezpieczniej i najpewniej będzie pokierować swoje drogi na stronę producenta. To tam mamy pewność dostania produkt oryginalnego, bezpiecznego i zapewniającego powyższy pożądany skład. Oczywiście, istnieje możliwość zakupu tabletek u innych źródeł, zwłaszcza na aukcjach i licytacjach. Ich niższa cena może być zachęcająca, ale przed złożeniem oferty warto przejrzeć opinie i stopień wiarygodności sprzedawcy.

Femin Plus – kiedy pierwsze efekty?

Według producenta, pierwsze realne efekty brania Femin Plus zauważymy po około 3 miesiącach. Wpływ na gospodarkę hormonalną wymaga czasu, dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość. Skok energii i lekka poprawa samopoczucia następuje dużo szybciej – statystyki odnotowały zmiany już po około 7 dniach. Producent, pewny swojej skuteczności, proponuje zwrot gotówki po 90 dniach, jeśli podczas kuracji nie zauważymy pozytywnych i znaczących zmian.

Femin Plus – skutki uboczne

Obecnie nie odnotowano żadnych skutków ubocznych zażywania opisywanych tabletek. Jak zawsze, szczególną ostrożność powinny zachować osoby uczulone na jakiś składnik. Całkowicie z suplementacji powinny zrezygnować kobiety w ciąży, oraz osoby z poważnymi schorzeniami.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest