Dietbooster i rewolucja w dziedzinie odchudzania

Drastyczne, najbardziej restrykcyjne diety odchudzające są skuteczne, ponieważ w krótkim czasie umożliwiają zrzucenie nawet kilkunastu kilogramów. Najczęściej taki efekt wynika z utraty nagromadzonej w organizmie wody, nie zaś od spalania zbędnego tłuszczu. Dlatego po zakończeniu programu odchudzania szybko odzyskujemy dawne, znienawidzone kilogramy. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć od razu przy podjęciu decyzji o odchudzaniu po skuteczny suplement diety, jakim jest 5:2 Diet Booster. Co to jest i jak działa?

Czym jest 5:2 Diet Booster?

Dieta 5:2 jest rewolucją w dziedzinie odchudzania. Opiera się na zasadzie, że jemy przez 5 dni w tygodniu wszystko, co chcemy, a przez dwa pozostałe dni przechodzimy na mini głodówkę, w trakcie której spożywamy nie więcej niż 500 (kobiety) lub 600 (mężczyźni) kalorii. Dodatkowo dieta w te dwa dni powinna opierać się o produkty białkowe i takie, które mają niski indeks glikemiczny. W diecie 5:2, którą opracowali autorzy książki „The Fast Diet” – dr Michael Mosley i dr Mimi Spencer, zaleca się spożywanie 2-3 posiłków dziennie, a pomiędzy nimi wolno pić duże ilości wody, kawy lub herbaty. Dieta ta pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów, podniesienie wrażliwości człowieka na działanie insuliny oraz na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Dieta 5:2 tylko z pozoru wydaje się prosta, ale w dniach głodówki pojawia się trudny do pohamowania głód i zniechęcenie, dlatego wiele osób rezygnuje z tego systemu odchudzania. Sposobem na wytrwanie w podjętym postanowieniu może być przyjmowanie suplementu diety 5:2 Diet Booster. Dzięki niemu osoba odchudzająca się może skutecznie kontrolować apetyt, zachować energię do działania i zwiększyć tempo przemiany materii, a przy tym szybciej tracić zbędny tłuszcz.

Suplement dla kobiet i mężczyzn

Producent suplementy 5:2 Diet Booster proponuje klientom właściwie dwa preparaty: jeden kierowany do mężczyzn oraz drugi kierowany do kobiet.

5:2 Diet Booster dla kobiet działa w następujący sposób:

  • hamuje apetyt i zwiększa poczucie sytości,
  • uzupełnia witaminy i minerały, dodając energii,
  • zwiększa efektywność spalania tłuszczu,
  • wyrównuje gospodarkę hormonalną,
  • korzystnie wpływa na stan włosów, skóry i paznokci.

Z kolei suplement 5:2 Diet Booster w wersji męskiej, zamiast regulować gospodarkę hormonalną, poprawia libido i stabilizuje poziom popędu seksualnego, jak i utrzymuje odpowiedni poziom testosteronu, co pozwala na ochronę mięśni przed negatywnymi efektami odchudzania.

Skład 5:2 Diet Booster

W skład suplementu diety 5:2 Diet Booster wchodzą wyłącznie naturalne składniki, a jego podstawą jest unikalna mieszanka ziół i ekstraktów z roślin rosnących na Dalekim Wschodzie. Ich zadaniem jest spowolnienie absorpcji pokarmów dostarczanych do układu pokarmowego, co zmniejsza uczucie głodu. Suplement powoduje też, że cukry z pożywienia są stopniowo uwalnianie i likwidują ataki zmęczenia i zniechęcenia.

Dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu 5:2 Diet Booster można uzupełniać braki witamin i związków mineralnych.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *