Detoxic – detoksykacja organizmu

Wiele mówi się o potrzebie oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn, które dostają się do naszego ciała wraz z pożywieniem. Zwłaszcza wtedy, kiedy spożywamy szybkie przekąski, słodycze, chipsy i fast foody, nie brakuje w nich wspomnianych toksyn, które powodują negatywne zmiany w organizmie człowieka. Trzeba je okresowo usuwać, w czym ma pomagać suplement Detoxic. Czym on jest i jak działa?

Czym jest Detoxic?

Detoxic w formie tabletek to suplement diety, który ma wspierać detoksykację organizmu człowieka. Według zapewnień producenta, środek ten przeznaczony jest do oczyszczania organizmu z pasożytów. Jednocześnie wspomaga odchudzanie, dzięki czemu szybciej i zdrowiej powinniśmy gubić nadprogramowe kilogramy.

Detoxic – skład suplementu

Wśród najważniejszych elementów składowych suplementu diety Detoxic wymienia się:

  • krwawnik pospolity (Achillea millefolium) – działa destrukcyjne na pasożyty, niszcząc je w każdym stadium rozwoju,
  • czapetkę pachnącą (Syzygium aromaticum) – przywraca korzystną mikroflorę bakteryjną w jelitach,
  • centurię (Centaurium erythraea) – ma właściwości kojące i leczy rany, działa przeciwzapalnie, hamuje krwawienie, wspomaga odbudowę zniszczonych tkanek.

Oprócz tego w składzie Detoxicu znajduje się 20 innych substancji, ale producent nie podaje na ich temat żadnych informacji. Można przypuszczać, że są to substancje wypełniające, albo ekstrakty roślinne, które tylko nieznacznie lub wcale nie mają wpływu na zdrowie pacjenta.

Detoxic to nie lek

Nie należy utożsamiać suplementu diety Detoxic z lekami na pasożyty, co niestety wśród użytkowników i internautów może mieć miejsce. Instytut Parazytologii PAN w Warszawie oświadcza, że nie uczestniczył w opracowaniu środka przeciwpasożytniczego Detoxic. Dlatego trudno powiedzieć, jakie jest realne działanie tego środka. Na pewno nie można go stosować jako terapię zastępczą dla leków przeciw pasożytniczych. Suplement nadaje się do profilaktycznego oczyszczenia organizmu z toksyn, jakie nagromadziły się w nim przez lata.

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *