Calominal w walce z nadwagę oraz cholesterolem

Calominal to suplement diety, który wspomaga walkę z nadwagą oraz zmniejsza przyswajanie cholesterolu. Dzięki regularnemu zażywaniu kontrolujemy swoją wagę ciała, dbając o piękną sylwetkę.

Jego niezwykłe właściwości zawdzięczamy kilku składnikom:

  • celuloza – zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i metabolizmu w organizmie. Promuje łagodne i skuteczne oczyszczanie jelita. Normalizuje poziom cholesterolu oraz usuwa pozostałości toksyn i innych produktów rozkładu.
  • chitozan – to właśnie on posiada zdolność do wiązanie dużych ilości lipidów. Właściwości chitozanu są takie, że pęcznieje w przewodzie pokarmowym przez co ogranicza apetyt. Nie jest trawiony, działa przeciwbakteryjne. Jest skuteczny w odchudzaniu, bo zapobiega wchłanianiu tłuszczów. Chitozan sprawia, że tłuszcz nie zostaje wchłonięty w jelicie, lecz związany i wydalony.

Stosowanie:

  • Redukcja wagi ciała: przyjmować 2 razy dziennie po 2 tabletki.
  • Kontrola wagi ciała: przyjmować 2 razy dziennie po 1 tabletce.

Tabletki należy popijać przynajmniej 250 ml wody. W czasie stosowania wyrobu medycznego Calominal zaleca się przyjmowanie co najmniej 2-3 litrów płynów dziennie.

Calominal zmniejsza ilość tłuszczów wchłanianych z pożywienia, a tym samym ilość dostarczanych do organizmu kalorii. Dodatkowo wyrób ogranicza również ilość przyswajanego z pożywienia cholesterolu. Dlatego jeśli ciągle podjadasz i chcesz wspomóc proces odchudzania wybierz Calominal !

kup teraz button

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *