Black Latte – przyśpieszać metabolizmu, który smakuje jak kawa!

Uwielbiasz przekąski, a diety ograniczające daną grupę produktów nie są dla siebie? Chcesz wyglądać jak największe gwiazdy show biznesu, czując się pewnie w swojej własnej skórze? Doskonale! Na rynku właśnie pojawił się produkt, który staje się bestsellerem wśród największych gwiazd światowego formatu. Sprawdź, co zyskasz dzięki Black Latte!

Właściwości Black Latte

Black Latte to pyszny napój, smakiem przypominający tradycyjne, lubiane przez wszystkich klasyczne latte. Jego sekret tkwi w składzie, który wzbogacony jest w aktywowany węgiel. To on absorbuje tłuszcz, rozkłada go i pozwala pozbyć się z organizmu wraz z wszelkimi toksycznymi substancjami i cząsteczkami. Składniki nie tylko pozwalają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, ale także niwelują apetyt, przez co osoba na diecie nie czuje się głodna i zniewolona przez zakazy i ograniczenia. Ostatecznie jesz to na co masz ochotę, nie chodzisz głodnym i chudniesz, nawet do 3 lub 4 kilogramów tygodniowo.

Dzięki produktowi zyskujesz:

  • przyspieszony metabolizm
  • organizm oczyszczony z niebezpiecznych toksyn
  • mnóstwo energii, którą przełożyć możesz na aktywność fizyczną
  • zmniejsza apetyt, minimalizują ryzyko podjadania
  • zgrabną i jędrną sylwetkę

Skład Black Latte

Wspomnieliśmy już nijako o kilku najważniejszych składnikach. Wśród nich wyróżnia się:

  • aktywny węgiel, który hamuje wchłanianie tłuszczów z pożywienia. To dzięki temu mamy szansę usunąć toksyny z organizmu, co skutkuje dobrym samopoczuciem i energią do działania.
  • mleko kokosowe – przyspieszające metabolizm i dbające o walory smakowe produktu.
  • L-karnityna – znana ze swoich zdolności do redukowania tkanki tłuszczowej w szybkim tempie. Badania pokazały, iż l-karnityna wpływa także na stan skóry, zapewniając jej elastyczność i jędrność.
  • kwasy omega 3, które zwiększają poziom leptyny, wpływając tym samym na poziom sytości. Dzięki temu czujemy się najedzeni i unikamy podjadania. Skurczenie żołądka jest niezwykle istotne, bowiem zmniejszamy w ten sposób ryzyko efektu jo-jo.

Jak stosować Black Latte?

Stosowanie produktu jest niezwykle łatwe i szybkie, o czym zapewnia producent na swojej stronie. Aby móc przyrządzić koktajl, wystarczy wymieszać 2 łyżeczki proszku w szklance lub filiżance z gorącą wodą. Na skutek połączenia otrzymujemy napój przypominający tradycyjne, kofeinowe latte wprost z kawiarni.

bl

kup teraz button

Spożywaj co najmniej 1 porcję dziennie, aby zmaksymalizować efekty. Systematyczne spożywanie wpływa pozytywnie na wchłanianie substancji. Najoptymalniejszym czasem picia jest wczesny poranek, najlepiej do zjedzonego śniadania. Według producenta kuracja powinna trwać około miesiąca, aby zauważyć pierwsze, satysfakcjonujące rezultaty. A te przyjdą, jeśli będziesz sumienne przestrzegał zaleceń, widniejących na opakowaniu.

Skutki uboczne

Produkt oparty jest na naturalnym i bezpiecznym składzie, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Jeśli więc nie posiadasz alergii na określony produkt, z powodzeniem i całkowitym bezpieczeństwem możesz pić napój Black Latte.

Cena i miejsce zakupu

Black Latte jest niezwykle łatwo dostępnym na naszym rodzimym rynku. Większość stacjonarnych aptek posiada ów produkt w swoim asortymencie. Pamiętaj jednak iż najpewniejszym źródłem pozostaje strona producenta, dająca gwarancję zakupienia produktu oryginalnego i skutecznego. Zanim więc wybierzesz aptekę lub sklep, upewnij się, że sprzedawany środek jest całkowicie bezpieczny i zgodny z informacjami zawartymi na stronie producenta. Cena produktu uzależniona jest od sklepu lub oferowanych rabatów. Obecnie producent zapewnił atrakcyjną promocję, obniżającą cenę o 50%. Cena bez rabatu wynosi 338 zł, a po rabacie – 169 zł. Warto zatem skorzystać z akcji promocyjnej, w celu zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu złotych.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest