African Mango Slim – najsilniejszy ekstrakt na odchudzanie?

Naturalne środki odchudzające zdobyły ogromną popularność. Nic dziwnego – im bardziej świat zalewa nas „plastikiem”, tym bardziej ludzie pragną wrócić do korzeni i szukają naturalnych rozwiązań. Pomaga w tym nauka, która odkrywa sekrety egzotycznych roślin, do tej pory znane tylko nielicznym. Często rośliny te mają fenomenalne właściwości. Przykładem jest mango afrykańskie – African mango, które stało się podstawą skutecznych preparatów na odchudzanie.

Spośród nich klienci szczególnie często wybierają African Mango Slim – wyjątkowo skuteczny produkt, który zawiera w sobie aż 1200 mg ekstraktu z African mango.

Jak działa African mango?

Dlaczego African mango stało się tak popularne? Cóż, odpowiedź jest tylko jedna. Ono po prostu działa!

Mango afrykańskie to roślina o łacińskiej nazwie Irvingia gabonensis, która rośnie na terenach centralnej Afryki. Okazało się, że ta roślina w wyjątkowy sposób działa na metabolizm, mocno go przyśpieszając. Dzięki temu dostarczany pokarm jest od razu trawiony i wykorzystywany, a nie odkładany w postaci tłuszczu. African mango sprawia także, że organizm przechodzi na tryb szybkiego wykorzystania i spalenia już odłożonego tłuszczu. Kolejną ważną zaletą tego owocu jest to, że daje uczucie sytości i powstrzymuje napady apetytu. Te efekty spowodowały tak dużą popularność produktów z African mango.

african mango 1

kup teraz button

Skuteczność potwierdzona badaniami

Ta popularność stała się jeszcze większa, kiedy okazało się, że mango afrykańskie zostało poddane badaniom jako jedna z tak naprawdę niewielu substancji reklamowanych jako szybkie rozwiązanie problemów z wagą.

W pierwszym badaniu, przeprowadzonym na uniwersytecie w Kamerunie (jedna z ojczyzn tego owocu) poddano badaniom 40 osób z nadwagą. 28 osób stosowało wyciąg z owoców, natomiast pozostałe 12 – placebo. Po miesiącu okazało się, że osoby stosujące mango zmniejszyły swoją wagę o średnio 5,26% i była to o wiele większa wartość niż u osób stosujących placebo.

Kolejne badanie przeprowadzono, korzystając z innego wyciągu z mango i na większej liczbie osób, bo aż na 102. Reszta badania była przeprowadzona na podobnych zasadach jak poprzednie. Rezultaty także były zbliżone. Przy stosowaniu African mango, waga wyraźnie się zmniejszyła w porównaniu z wynikami osiągniętymi przez grupę stosującą placebo.

Dlaczego warto wybrać właśnie African Mango Slim?

Tak jak już wspomnieliśmy, na rynku znajduje się dość dużo suplementów opartych na ekstrakcie z afrykańskiego mango. Jakie cechy wyróżniają African Mango Slim od całej reszty?

Po pierwsze w dziennej porcji African Mango Slim znajduje się aż 1200 mg ekstraktu. To odpowiada aż 12 gr owoców mango! Jest to zdecydowanie jedna z największych porcji dostępnych na rynku, która znakomicie wspomaga odchudzanie.

Kolejna zaleta African Mango Slim wiąże się z tym, że ten preparat jest pozbawiony wszelkich niepotrzebnych dodatków. Nie ma w nim konserwantów, barwników, aromatów i wypełniaczy. W środku każdej kapsułki znajduje się sam czysty ekstrakt z African mango.

Podsumowując African Mango Slim:

  • przyśpiesza metabolizm
  • skutecznie pomaga spalić tłuszcz np. z ud i brzucha
  • hamuje apetyt
  • wspomaga trawienie
  • jedna z największych dawek ekstraktu z african mango na rynku
  • brak zbędnych, dodatkowych substancji

Pakiety

Producent oferuje różne opcje zamówienia, różniące się ilością opakowań – w zależności od tego przez jaki czas chcemy stosować preparat. Oczywiście dłuższy czas to większy spadek wagi, a w tym przypadku także… paradoksalnie większa oszczędność. Większe pakiety bowiem zawierają darmowe opakowania.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest