Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme to ekstremalny spalacz tłuszczu. Pastylki z dużą zawartością ekstraktu z jagody acai bardzo skutecznie wspomagają w czasie zrzucania zbędnych kilogramów, pozwalają na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Mają też szereg innych zalet.

Zalety działania Acai Berry Extreme

Od suplementu diety, który ma skutecznie wspomagać odchudzanie mamy konkretne wymagania. Tak naprawdę liczy się jedno, efekt końcowy w postaci mniejszej ilości kilogramów. Ale proces odchudzania musi się także odbywać bez szkody na zdrowiu. Acai Berry Extreme to dobry wybór, ponieważ z nim zgubimy kilogramy w zdrowy sposób.
Suplement zawiera ekstremalnie dużą dawkę ekstraktu z jagód acai, a przy tym:

 • skutecznie przyspiesza spalanie tłuszczu,
 • stymuluje metabolizm do szybszego działania,
 • ogranicza napady głodu,
 • dodaje witalności,
 • zwiększa wydajność w czasie uprawiania sportu,
 • poprawia samopoczucie,
 • dostarcza witamin i przeciwutleniaczy,
 • jest źródłem kwasów tłuszczowych.

Co sprawia, że Acai Berry Extreme ma lepsze działanie?

Rynek suplementów oferuje sporo preparatów na bazie jagody acai, jednak Acai Berry Extreme wyróżnia się największą zawartością ekstraktu z tych owoców. A jakie jeszcze cechy wyróżniają ten specyfik na tle innych? Produkt jest wysokiej jakości, a jego skuteczność potwierdzana jest na bieżąco w pozytywnych opiniach klientów. Acai Berry Extreme jest w 100% naturalny, w związku z tym nie trzeba obawiać się żadnych skutków ubocznych.

Działanie jagody acai – więcej korzyści w czasie odchudzania

Jagoda acai, inaczej euterpa warzywna lub jagoda palmy brazylijskiej. Pierwotnie pochodziła z Ameryki Południowej, jednak z czasem rozprzestrzeniła się w innych rejonach strefy międzyzwrotnikowej. Drzewa rosną na wysokość 15 m, a owocem ich kwiatów jest właśnie kulista, jednonasienna jagoda w kolorze ciemnofioletowym.
Miąższ jagód wykorzystywany jest kuchni brazylijskiej do różnych potraw, a soku używa się nawet do produkcji napojów alkoholowych. Ponadto plemiona amazońskie odkryły inne zastosowanie owoców. Okazało się, że są panaceum przy biegunkach, a także krwotokach i leczeniu wrzodów. Zmiażdżone jagody acai stały także świetnym środkiem na obniżenie gorączki.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku jagody acai stały się popularne w USA, ponieważ dowiedziono ich dobroczynnego wpływu na efekty odchudzania, ale nie tylko.

acai 3

Dodatkowe właściwości prozdrowotne, jakie, poza odchudzaniem:

 • wsparcie pracy serca. Jagody acai pomagają w obniżeniu poziomu „złego” cholesterolu LDL oraz podniesieniu stężenia jego dobrej odmiany, czyli HDL. Zawdzięczamy to dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-9 i omega-6, np. kwasu oleinowego oraz kwasu linolowego.
 • ponadto jagody zawierają sporo błonnika, który blokuje wchłanianie „złego” tłuszczu do organizmu. Dzięki tym właściwościom jagoda acai skutecznie chroni nas przed miażdżycą naczyń, chorobami układu krwionośnego, a tym samym wspomaga pracę serca.
 • ochrona przed nowotworami. Jagody acai słyną z tego, że zawierają szereg przeciwutleniaczy, m. in. kwas ferulowy, cyanidin 3-glukozyd, resweratrol oraz polifenoli (głównie kwas elagowy). Dzięki tym właściwościom jagoda acai została wpisana na listę produktów spożywczych o dużej zawartości roślinnych przeciwutleniaczy ORAC. Naukowcy ocenili, że owoc ten ma większą moc antyoksydacyjną nawet od czerwonych winogron, które do tej pory uznawano za lidera w tej kwestii.
 • spowalnia proces starzenia. Te same przeciwutleniacze i polifenole mają też inne działanie, opóźniają proces starzenia się tkanek.

Dla kogo jest Acai Berry Extreme?

Praktycznie dla wszystkich odchudzających się osób powyżej 18-ego roku życia. Preparat przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jedynym ograniczeniem, w przypadku pań, jest okres ciąży i karmienia piersią, wtedy nie należy przyjmować żadnych suplementów tego typu.

Jak przyjmować Acai Berry Extreme?

Preparat jest łatwy w stosowaniu. Należy przyjmować jedną kapsułkę dwa razy dziennie, w czasie posiłków. Najlepsze efekty diety można osiągnąć zażywając suplement do śniadania i do obiadu. Preparat należy przyjmować od 4 do 12 tygodni.

Cena i dostępność

Kapsułki Acai Berry Exreme sprzedawane są w opakowaniach zawierających 60 tabletek, co wystarcza na miesięczną kurację. Koszt 1 opakowania to 140 zł, suplement dostępny jest bez recepty w licznych sklepach internetowych.

Szukasz skutecznej pomocy w odchudzaniu? Nie ma nic lepszego niż Acai Berry Extreme! Zero skutków ubocznych, naturalny skład, a przede wszystkim duża zawartość ekstraktu z jagód acai. Ich udowodniona moc pozwala chudnąć szybko i skutecznie.

kup teraz button

Kompletny ranking tabletek na odchudzanie

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *