Slim Dream Shake

Slim Dream Shake to przedstawiciel ostatniego krzyku mody wśród produktów na odchudzanie, a mianowicie odchudzających koktajli. Dlaczego Slim Dream Shake zajmuje tak wysokie miejsce na liście? Ponieważ może być wzorem dla innych produktów, zarówno jeśli chodzi o działanie, jak również biorąc pod uwagę jego skład, smak i łatwość przygotowania.

Slim Dream Shake – czym jest?

Po otworzeniu produktu widzimy proszek w kolorze czarnej porzeczki i o przyjemnym zapachu. Przyrządzenie koktajlu jest bardzo proste i zajmuje tylko kilkanaście sekund. Wystarczy bowiem do szklanki wody wsypać 2 czubate łyżeczki proszku, wymieszać i wypić. Tylko tyle.

Jakich efektów można się spodziewać po koktajlu? Oczywiście tego na czym zależy prawie każdej kobiecie, a mianowicie mocnego wyszczuplenia sylwetki. Takie działanie to zasługa składu z dużą ilością błonnika i ekstraktem z gorzkiej pomarańczy (zawierającego synefrynę).

W koktajlu znajdują się 3 rodzaje błonnika: jabłkowy, porzeczkowy, aroniowy. O tym jak dużo błonnika jest w preparacie można się przekonać nawet bez patrzenia na skład. Wystarczy zwrócić uwagę na to co się dzieje w czasie przygotowania. Błonnik pod wpływem wody pęcznieje i zamienia się w gęstą konsystencję smoothie. Ten efekt to właśnie zasługa wysokiej zawartości błonnika.

Jego zalety są dość dobrze znane: błonnik reguluje pracę jelit, usprawnia metabolizm, ale najbardziej pożądany efekt to mocne zahamowanie głodu. Kiedy jesteśmy głodni częściej sięgamy po niezdrowe przekąski, by tego głodu się pozbyć. W takiej chwili wystarczy zrobić sobie koktajl, który dzięki błonnikowi zajmie żołądek, a my dzięki temu poczujemy się syci i nie będziemy musieli sięgać po dodatkowe kalorie.

Synefryna zawarta w ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy ma udokumentowane działanie związane ze spalaniem tłuszczu. Przyśpieszając metabolizm, sprawia, że organizm zaczyna spalać tłuszcz i szybciej zamienia go na energię wykorzystywaną w trakcie dnia. Warto zwrócić uwagę na to, że Slim Dream Shake powinien dać efekty nawet w sytuacji, kiedy nie połączymy jego stosowania z ćwiczeniami fizycznymi i zmianą diety, chociaż wiadomo, że kompleksowe podejście przyniesie o wiele lepsze rezultaty.

Podsumowując, główne zalety Slim Dream Shake to:

  • przyśpieszenie spalania tłuszczu
  • ograniczenie apetytu
  • usprawnienie metabolizmu
  • poprawa pracy jelit
  • obniżenie poziomu złego cholesterolu
Slim Dream Shake
2.3 (46.67%) 3 głosów

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *