Re:nev Skin – wygładzenie zmarszczek bez użycia skalpela

Dążenie do wiecznej młodości towarzyszy człowiekowi od wieków. Wystarczy przypomnieć eliksiry młodości z różnych legend, podań i mitów. Dziś też jak najdłuższa młodość i witalność to marzenie wielu osób. Zresztą kto z nas tak naprawdę nie pragnie zatrzymać młodego wyglądu na dłużej? Na szczęście producenci kosmetyków i suplementów diety w tym względzie szczególnie mocno rozpieszczają konsumentów. Klienci mogą wybierać z ogromnej liczby produktów, które dbają o młody wygląd i chronią skórę przed zmarszczkami. Ale tylko raz na jakiś czas pojawia się preparat prawdziwie wyróżniający się spośród innych swoją formułą, działaniem i skutecznością. Takim produktem jest Re:nev Skin.

Re:nev Skin – alternatywa dla zabiegów chirurgicznych

Re:nev Skin to kapsułki, które według wielu z powodzeniem mogą być alternatywą dla zabiegów wygładzania zmarszczek. Produkt swoją skuteczność zawdzięcza współdziałaniu odmładzających substancji – kwasu hialuronowego, biotyny, kolagenu – z antyoksydantami, które likwidują wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie.

RNS photo 1

kup teraz button

Dostarczając skórze kwas hialuronowy, kolagen, biotynę, cynk czy selen, Re:nev Skin sprawia, że skóra odzyskuje młodszy wygląd, jędrność i nawilżenie, a zmarszczki zostają zlikwidowane.

1.Ochrona przed zmarszczkami

Formuła Re:nev Skin zapewnia kompleksową ochronę przed zmarszczkami. Pod tym pojęciem należy rozumieć nie tylko ochronę przed powstawaniem nowych zmarszczek, ale również to, że preparat wygładza i spłyca już istniejące zmarszczki, uzupełniając ubytki w kolagenie. Trzeba pamiętać, że kolagen to podstawowy budulec skóry. Z wiekiem powstaje go coraz mniej, a takie czynniki jak stres oksydacyjny powodują jego niszczenie. W formule Re:nev Skin zastosowano powszechnie uważany za najlepszy kolagen morski, który wyjątkowo dobrze się wchłania i jest podobny w swojej budowie do kolagenu ludzkiego.

2.Optymalne nawilżenie, jędrność, koloryt

Re:nev Skin to też głębokie, mocne nawilżenie skóry, jędrność, poprawa kolorytu i ochrona przed przebarwieniami. Wiele z tych efektów to zasługa kwasu hialuronowego – to on nawilża, poprawia elastyczność i koloryt.

3.Ochrona przed stresem oksydacyjnym

Re:nev Skin to skuteczna ochrona przed wolnymi rodnikami, które mają niszczący wpływ na komórki całego organizmu, w tym przede wszystkim na komórki skóry.

4.Troska o włosy i paznokcie

Re:nev skin został opracowany z myślą o osobach chcących zadbać o zdrowie i wygląd swojej skóry. Niejako przy okazji powstał jednak produkt, który idealnie dba również o włosy i paznokcie. Jest to zasługa biotyny, cynku i selenu. Szczególnie cenna dla włosów jest biotyna, ponieważ wzmacnia je i przeciwdziała ich wypadaniu. Cynk reguluje wydzielanie sebum i pomaga zachować zdrowie włosów i paznokci. Podobnie rzecz się ma z selenem, który dodatkowo jest również ważnym przeciwutleniaczem.

Preparat może pochwalić się wysoką zawartością poszczególnych składników. W dziennej dawce jest 400% biotyny, 150% cynku i selenu czy 400 mg kolagenu.

Walka z wolnymi rodnikami

Ważną cechą Re:nev Skin jest to, że ten preparat chroni przed wolnymi rodnikami, które są jedną z głównych przyczyn starzenia. Wolne rodniki to atomy tlenu, którym z jakiegoś powodu brakuje elektronu (normalnie mają one parzystą ich liczbę). W tej sytuacji są one zmuszone „podkraść” go z otoczenia, np. ze zdrowych komórek, w ten sposób prowadząc do ich uszkodzenia. Niestety szczególnie podatny na działanie wolnych rodników jest kolagen. Co gorsza, wolnych rodników nie da się uniknąć, ponieważ ich powstawanie jest nierozerwalnie związane np. z oddychaniem! Jednak dzięki obecności mocnych przeciwutleniaczy, Re:nev Skin niweluje ich działanie.

Działanie od wewnątrz – by składniki dotarły do każdego miejsca skóry

Wiele preparatów na skórę ma postać kremów, ale producenci Re:nev Skin postawili na inną formę – kapsułek do łykania. Według wielu taka postać przynosi więcej korzyści, ponieważ dostarczając ważne składniki od środka zostają one rozprowadzone po całym organizmie. Działają wszędzie, a nie tylko w miejscu posmarowanym kremem.

Pakiety dla każdego

Potencjalny klient może dla siebie wybrać pakiet z taką ilością opakowań, jaka mu pasuje. Większa ich ilość to też zwykle lepsza cena za pojedyncze opakowanie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *