Ranking TOP5 produktów wybielających zęby. Wybierz coś dla siebie!

Piękny, biały uśmiech to niewątpliwie atut każdej i każdego z nas. Niestety codzienne spożywanie kawy, alkoholu oraz palenie tytoniu, sprzyja powstawaniu osadu, który utrzymuje się na szkliwie. Powstające odbarwienia zmuszają nas do poszukiwania alternatyw i rozwiązań, które pozwolą cieszyć się imponującym uśmiechem. Producenci, w odpowiedzi na to zapotrzebowanie, proponują szereg różnych produktów o właściwościach wybielających. Tylko które z nich wybrać?

  • paski wybielające zęby – zawierają specjalny żel na bazie nadtlenku wodoru, który pozwala uzyskać pożądany kolor. Paski te nakłada się zarówno na dolne, jak i górne zęby.
  • nakładki wybielające zęby – niezwykle szybkie i łatwe w obsłudze, wybielające włosy nawet po 10 minutach
  • pasty wybielające – najprostszy sposób aplikowania produkty i wybielania zębów, w wykorzystaniu codziennej pielęgnacji uzębienia

Poniżej przedstawiamy pięć najlepszych produktów z tej kategorii. Ranking TOP5 produktów wybielających zęby!

5. BIAŁA PERŁA 10 DNI System Wybielający 10 DNI

Ranking otwiera kuracja wybielająca, oparta na 3-fazowej formule. Efekt wybielenia zawdzięcza się trzem żelom – inicjującym, aktywującym i wybielającym. Co więcej, efekt wybielenia możliwy jest nawet o 5 odcieni. Czas aplikacji to jedynie 10 minut, a sam produkt dodatkowo wzmacnia szkliwo i dziąsła. Ponadto, opracowany jest przez stomatologów i specjalistów klinicznych. Cena za całą kurację to około 60zł.

4. COCO GLAM proszek wybielający w 100% naturalny środkiem usuwający przebarwienia na bazie aktywnego węgla z drzewa kokosowego

Doskonała alternatywa dla innych produktów, dedykowana zwolennikom środków naturalnych i zgodnych z naturą. Jego działanie polega na usuwaniu przebarwień, dzięki czemu zęby odzyskują swoją naturalną barwę. Ponadto, Coco Glam zapewnia ochronę uzębienia, niwelując ryzyko próchnicy i chorób dziąsła. W składzie, oprócz węgla aktywnego znajduje się także odświeżająca mięta i ekstrakt z pomarańczy, który wygładza szkliwo. Produkt kosztuje ok. 80zł.

3. OPALESCENCE Toothpaste Original Pasta do zębów wybielająca

Pasta wybielająca, ale także podtrzymująca efekt wybielania, który uzyskujemy za pomocą innych, bardziej inwazyjnych metod. Substancja aktywna to fluorek sodu 0,25%. Zawiera także naturalne składniki, które pozwalają skutecznie usuwać przebarwienia, zapewniając wysoką absorpcję fluoru. Sam produkt zapewnia ochronę tkanek i charakteryzuje się małą ścieralnością. Cena za tubkę to około 25zł.

2. Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Professional effects

Przyjazne dla szkliwa i dziąseł, zawierające aktywną substancję w postaci żelu. Zachwalane przez stomatologów i często wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach lekarskich. Samo stosowanie pasków wymaga jedynie 30 minut, a odpowiednia zaprojektowana formuła zapobiega ich przesuwaniu zarówno pod wpływem śliny jak i picia. Pierwszy efekt zauważymy już po pierwszym użyciu. Cena za 10 sztuk pasków wynosi około 80zł.

 

1. BLANX White Shock + Blanx LED BITE zaawansowany system wybielania 30ml

Produkt wybielający, nie posiadający nadtlenków i środków chemicznych. Zamiast tego wykorzystuje mikrokryształki (tzw.ActiluX), które działają ze światłem, nadając wybielenia i nie naruszając przy tym szkliwa zębów. Aby uzyskać zadowalający efekt, wystarczy użycie środka już przez 10 minut w ciągu tygodnia, a pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym użyciu.

 

Ranking TOP5 produktów wybielających zęby. Wybierz coś dla siebie!
3.2 (63.33%) 6 głosów

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *