Ranking TOP5 produktów wybielających zęby. Wybierz coś dla siebie!

Piękny, biały uśmiech to niewątpliwie atut każdej i każdego z nas. Niestety codzienne spożywanie kawy, alkoholu oraz palenie tytoniu, sprzyja powstawaniu osadu, który utrzymuje się na szkliwie. Powstające odbarwienia zmuszają nas do poszukiwania alternatyw i rozwiązań, które pozwolą cieszyć się imponującym uśmiechem. Producenci, w odpowiedzi na to zapotrzebowanie, proponują szereg różnych produktów o właściwościach wybielających. Tylko które z nich wybrać?

  • paski wybielające zęby – zawierają specjalny żel na bazie nadtlenku wodoru, który pozwala uzyskać pożądany kolor. Paski te nakłada się zarówno na dolne, jak i górne zęby.
  • nakładki wybielające zęby – niezwykle szybkie i łatwe w obsłudze, wybielające włosy nawet po 10 minutach
  • pasty wybielające – najprostszy sposób aplikowania produkty i wybielania zębów, w wykorzystaniu codziennej pielęgnacji uzębienia

Poniżej przedstawiamy pięć najlepszych produktów z tej kategorii. Ranking TOP5 produktów wybielających zęby!

5. BIAŁA PERŁA 10 DNI System Wybielający 10 DNI

Ranking otwiera kuracja wybielająca, oparta na 3-fazowej formule. Efekt wybielenia zawdzięcza się trzem żelom – inicjującym, aktywującym i wybielającym. Co więcej, efekt wybielenia możliwy jest nawet o 5 odcieni. Czas aplikacji to jedynie 10 minut, a sam produkt dodatkowo wzmacnia szkliwo i dziąsła. Ponadto, opracowany jest przez stomatologów i specjalistów klinicznych. Cena za całą kurację to około 60zł.

>>>Sprawdź<<<

4. COCO GLAM proszek wybielający w 100% naturalny środkiem usuwający przebarwienia na bazie aktywnego węgla z drzewa kokosowego

Doskonała alternatywa dla innych produktów, dedykowana zwolennikom środków naturalnych i zgodnych z naturą. Jego działanie polega na usuwaniu przebarwień, dzięki czemu zęby odzyskują swoją naturalną barwę. Ponadto, Coco Glam zapewnia ochronę uzębienia, niwelując ryzyko próchnicy i chorób dziąsła. W składzie, oprócz węgla aktywnego znajduje się także odświeżająca mięta i ekstrakt z pomarańczy, który wygładza szkliwo. Produkt kosztuje ok. 80zł.

>>>Sprawdź<<<

3. OPALESCENCE Toothpaste Original Pasta do zębów wybielająca

Pasta wybielająca, ale także podtrzymująca efekt wybielania, który uzyskujemy za pomocą innych, bardziej inwazyjnych metod. Substancja aktywna to fluorek sodu 0,25%. Zawiera także naturalne składniki, które pozwalają skutecznie usuwać przebarwienia, zapewniając wysoką absorpcję fluoru. Sam produkt zapewnia ochronę tkanek i charakteryzuje się małą ścieralnością. Cena za tubkę to około 25zł.

>>>Sprawdź<<<

2. Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Professional effects

Przyjazne dla szkliwa i dziąseł, zawierające aktywną substancję w postaci żelu. Zachwalane przez stomatologów i często wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach lekarskich. Samo stosowanie pasków wymaga jedynie 30 minut, a odpowiednia zaprojektowana formuła zapobiega ich przesuwaniu zarówno pod wpływem śliny jak i picia. Pierwszy efekt zauważymy już po pierwszym użyciu. Cena za 10 sztuk pasków wynosi około 80zł.

>>>Sprawdź<<<

 

1. BLANX White Shock + Blanx LED BITE zaawansowany system wybielania 30ml

Produkt wybielający, nie posiadający nadtlenków i środków chemicznych. Zamiast tego wykorzystuje mikrokryształki (tzw.ActiluX), które działają ze światłem, nadając wybielenia i nie naruszając przy tym szkliwa zębów. Aby uzyskać zadowalający efekt, wystarczy użycie środka już przez 10 minut w ciągu tygodnia, a pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym użyciu.

>>>Sprawdź<<<

 

Ocen ten wpis

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *